Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

Czas realizacji zamówienia

Informacja o przybliżonym czasie realizacji zamówienia dostępna jest na stronie każdego z produktów. W przypadku płatności przelewem bankowym, czas realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Zamówienia z dostawą "za pobraniem" są przyjmowane do realizacji bezzwłocznie.

W przypadku zamówienia kilku produktów z różnym czasem realizacji produkty dostarczane są oddzielnie.

W przypadku braku dostępności towarów klient zostanie poinformowany o przewidywanym czasie dostawy. W przypadku zamówień towarów oczekujących na dostawę wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia.

W przypadku towarów o statusie "dostępny na zamówienie" czas realizacji jest przybliżonym czasem oczekiwania na dany produkt (wyprodukowanie lub sprowadzenie). Czas ten może ulec zmianie w zależności od możliwości produkcyjnych w fabryce lub innych zdarzeń mogących wpłynąć na powstanie opóźnień.

W celu potwierdzenia dostępności zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (32) 351 39 77 lub mailowo na adres: biuro@italiameble.pl

Czas realizacji zamówienia towarów importowanych zwykle oscyluje w granicach 30 dni roboczych. Na ten czas składa się przygotowanie zamówienia w magazynie lub fabryce, transport do naszego magazynu* oraz wysyłka do klienta.

* W przypadku zamówień hurtowych lub kontraktowych możliwy jest transport bezpośrednio do klienta.

 

Dodatkowe informacje na temat czasu realizacji zamówień w naszym sklepie uzyskają Państwo:

  • Dzwoniąc pod numer: (32) 351 39 77 / 79

  • Pisząc na adres: biuro@italiameble.pl