Nie ma jeszcze dostępnych produktów

Bądź na bieżąco! Więcej produktów będzie pokazywanych tutaj w miarę ich dodawania.

Biurka Paged

Biurka tworzone z pasją w Polsce

Biurka marki PAGED cechują się miłą dla oka, minimalistyczną formą. Idealne dla wielbicieli skandynawskiego stylu. Wykonane są z drewna dębowego, ze staranną dbałością o każdy szczegół. Te niezwykle praktyczne i funkcjonalne biurka są uniwersalne, bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko w biurze, ale także i w domu. Nie zajmują dużo miejsca i pięknie się prezentują. Dzięki temu, że posiada prostą konstrukcję, biurko firmy Paged może spełniać również rolę toaletki. Poza tym jest lekkie i poręczne, bardzo łatwo je przenosić oraz zmieniać jego ustawienie.

Biurka z pomysłem

Biurka te posiadają przemyślny układ szuflad, skrytek i korytek, który pozwala umieścić kable do urządzeń elektronicznych, tak aby nie rzucały się w oczy. W związku z tym łatwo jest utrzymać czystość, ponieważ wszystkie niezbędne do pracy materiały i urządzenia są dostępne, nie tworząc chaosu. Szuflady zostały pomysłowo rozmieszczone tak, aby łatwo można było z nich korzystać również przy pracy, bez konieczności wstawania. Biurko OMNI -biurko zostało dwukrotnie nagrodzone za swoją użyteczność (Nagroda Must Have 2018, nominacja do finału plebiscytu Śląska Rzecz 2019). W 2020 r. w Pytaniu Na Śniadanie zostało wybrane jako doskonałe biurko do pracy zdalnej. Biurko posiada 3 pojemne szuflady z dębowymi frontami, w tylnej części blatu znajduje się piórnik na niezbędne przybory. Wybarwienie biurka można sobie wybrać, natomiast blat biurka zawsze jest biały.


Biurko UNIVERS - posiada ciekawy design oraz możliwość regulacji wysokości blatu. Szuflady są umieszczone po bokach, więc bardzo łatwo z nich korzystać w trakcie pracy. Posiada również piórnik na drobiazgi.


Biurko SANDISS - klasyczne i proste biurko. W nogach biurka zastosowano rynienki, dzięki czemu możemy ukryć kable, tak aby zachować estetykę miejsca pracy. Blat dostępny jest w dwóch wielkościach do wyboru: 160 lub 180 cm. Biurka firmy Paged to nowoczesne, doskonałej jakości biurka, które posiadają wyróżniający się wygląd, będąc przy tym praktyczne i łatwe w użytkowaniu.