Nadchodzi kolejna odsłona Milano Design Week

Opublikowane przez: Redakcja W: Aktualności Na: Komentarz: 0 Wynik: 211

Nadchodzi kolejna odsłona milano design week, największego rocznego wydarzenia poświęconego światu projektowania. Od 17 do 23 kwietnia 2023 roku miasto Mediolan zamieni się w wielką scenę dla ponad 1900 wystawców z branży meblarskiej i oświetleniowej, a także dla licznych wystaw i instalacji rozsianych po różnych dzielnicach miasta. Milano design week to nie tylko okazja do poznania najnowszych trendów i produktów, ale także do spotkania z czołowymi architektami i projektantami, którzy będą dyskutować o przyszłości designu i jego wpływie na społeczeństwo i środowisko. Nie przegap tej niezwykłej okazji do zanurzenia się w kreatywnym i inspirującym świecie designu!

Czym jest milano design week? To największe coroczne wydarzenie designowe na świecie, które odbywa się wiosną w stolicy włoskiego designu. Milano design week obejmuje program targów Salone del Mobile, a także szereg wystaw i wydarzeń rozproszonych po różnych obszarach miasta. To okazja do odkrywania najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie projektowania mebli, oświetlenia, architektury i sztuki.

Milano design week przyciąga zarówno profesjonalistów z branży, jak i miłośników designu z całego świata. W 2023 roku milano design week odbędzie się od 17 do 23 kwietnia i zaprezentuje ponad 1900 wystawców oraz bogaty program kulturalny poświęcony związkowi między światłem, architekturą, sztuką i nauką. Jeśli chcesz wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, zapoznaj się z przewodnikiem designboom po milano design week 2023, który przedstawia najciekawsze instalacje i wystawy, które warto zobaczyć. Pobierz przewodnik Fair: DAAily Guide i City: DAAily Guide. 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marc Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień