93 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 93 elementów

Aktywne filtry

Fotele z podnóżkiem

Fotele z podnóżkiem to idealna opcja dla każdego, kto lubi po całym dniu pracy odpoczynek w domowych pieleszach. Fotele takie stanowią charakterystyczny element wyposażenia każdego wnętrza oraz ich ozdobę. Fotele z podnóżkiem mogą być wykonane w różnych stylach, kolorach i z różnymi obiciami.

Najpopularniejsze fotele z podnóżkiem mają głębokość pomiędzy 50 cm a 80 cm. Posiadają regulowaną długość i chowany podnóżek. Dzięki temu można je łatwo przenosić i nie zabierają dużo miejsca. Opcje, które zastosowano w takich fotelach, pozwalają na wygodny wypoczynek, a czasem nawet na sen. Są komfortowe, można w nich przyjąć taką pozycję, która będzie prawidłowa dla kręgosłupa.

Fotele z podnóżkiem to gwarancja wyjątkowego wypoczynku.

Fotele z podnóżkiem to meble, które sprawdzą się w każdych sytuacjach. Na co dzień pełnią funkcję tradycyjnego siedziska, natomiast po wysunięciu podnóżka zamieniają się w prawdziwy fotel relaksacyjny.

Fotele tego typu mogą mieć rozkładany podnóżek lub taki, który podsuwa się pod stopy. Bez względu na to, jaki rodzaj się wybierze, fotele te można kupić w wielu wariantach kolorystycznych i w wielu kształtach. Fotele z wysuwanym podnóżkiem posiadają odpowiednie mechanizmy, które szybko zamieniają zwykłe krzesło w wygodny mebel, w którym można zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Niektóre modele posiadają także możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska. Pozwala to na dostosowanie fotela do swoich potrzeb.

Intuicyjne systemy rozkładania fotela.

Fotele z podnóżkiem, który jest wysuwany, posiadają manualne mechanizmy, które umożliwiają i ułatwiają ich rozłożenie. Niektóre z nich mają elektryczne mechanizmy i obsługiwane są za pomocą pilota. Dostępne w sprzedaży są także modele, które wyposażone są dodatkowo w opcję do masażu.

Oprócz niezwykłej funkcjonalności i praktyczności współczesne fotele z podnóżkami są bardzo estetyczne. Różnią się między sobą materiałami, z których zostały wykonane. Mogą być masywne, z ciężkim podnóżkiem, a także lżejsze, które mają stylowe albo drewniane ramy. Krzesła te mogą być pokryte naturalną skórą albo sztuczną. Często spotkać można również modele obite tkaniną, w różnych kolorach i wzorach. Fotele takie, w wersji klasycznej, są duże i stabilne i służą jedynie do odpoczynku. Natomiast w niektórych wersjach fotele te mogą mieć kółka lub być obrotowe. Takie modele mogą być ciekawym elementem aranżacji domowego biura.

Klasyczne fotele z podnóżkami w nowoczesnej formie.

Fotele składają się z tapicerowanego siedziska, wyściełanego oparcia, podłokietników i podnóżka wbudowanego, wysuwanego jako osobny mebel. istnieje kilka podstawowych rodzajów takich foteli. Jest to fotel rozkładany ze wbudowanym podnóżkiem, fotel uszak, telewizyjny, bujany z podnóżkiem, a także fotel Chesterfield, klasyczny i najbardziej znany model, z charakterystycznymi szwami guzików, obity skórą lub jej imitacją, z gruba wyściółką.

Fotele z podnóżkiem to meble, dzięki którym można zrelaksować się, pooglądać telewizor lub posiedzieć z książką w ręku. To także doskonałe miejsce na poobiednią drzemkę lub dodatkowe miejsce do spania, jeśli odwiedzi nas niespodziewany gość.