180 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 180 elementów

Aktywne filtry

Stoły

Importowane włoskie stoły

Stół niewątpliwie jest bardzo ważnym meblem w każdym domu, ponieważ skupia uwagę wszystkich gości podczas obiadu czy luźnej rozmowy, dlatego powinien być wykonany w sposób bardzo dokładny oraz solidny przy zachowaniu odpowiedniego designu. Włoskie stoły wykonane są z mocno wyselekcjonowanych materiałów, które sprawią, że produkty te posłużą nam przez wiele lat. Można podzielić je na nowoczesne stoły rozkładane wykonane z marmuru, ceramiki, szkła czy metalu oraz bardziej tradycyjne wykonane z solidnego drewna. Meble te łączą ze sobą świetny design oraz jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Funkcjonalne i uniwersalne stoły na każdą kieszeń

Włoskie stoły nie są tylko przeznaczone do jadalni, ale również do kuchni, biura, sali konferencyjnej czy hotelowej restauracji, a ich odpowiedni wybór dopełni wygląd i nada charakteru wnętrzu, w którym się znajduje. Projektanci tworzący włoskie stoły wykonują je w taki sposób, aby były nie tylko piękne, ale i również bardzo funkcjonalne ze względu na to, gdzie mają się znaleźć. Bardziej awangardowe rodzaje znajdą swoje zastosowanie w restauracjach, a nowoczesne w mieszkaniach Projektanci tworzą również stoły, które mogą być ustawione na zewnątrz — na tarasie, w ogrodzie lub na balkonie, zazwyczaj tworzone są z materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczne.

Posiadamy szeroki wybór włoskich stołów

Rodzaje stołów włoskich mogą być różne. Projektanci tworzą je zarówno na wzór kwadratu, prostokąta, ale, jak i również produkowane są stoły owalne i okrągłe. Możemy mieć wybór czy stół ma być rozkładany, czy nie, czy ma mieć jedną nogę lub więcej. Wybór pomiędzy włoskimi stołami jest szeroki, co pozwala na dokonanie przez klienta odpowiedniego wyboru. Włoskie stoły projektowane są w taki sposób, aby mogły wpasować się do większości typów mieszkań. Masywne, drewniane stoły będą idealnie pasować do przestrzeni klasycznej, natomiast, takie, które wykonane są ze szkła lub marmuru z elementami błyszczącymi znajdą swoje miejsce w mieszkaniach w stylu glamour. Klient z łatwością wśród stołów włoskich znajdzie również takie, które będą odpowiednie do mieszkania w stylu loftowym czy w stylu skandynawskim.

Stoły do jadalni
W każdym domu stół to kluczowy element wyposażenia - to przy nim spożywa się posiłki, a tym samym jest miejscem,...
Stoły drewniane
Stół to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu. Jego funkcje są naprawdę rozmaite. Stoły służą...
Stoły rozkładane
Stół to jeden z tych mebli, który musi znaleźć się w każdym domu lub mieszkaniu. Najczęściej ustawiamy go w kuchni...
Stoły konferencyjne
Sala konferencyjna to wizytówka każdej firmy. To tutaj odbywają się najważniejsze konferencje, liczne spotkania oraz...