2 produktów

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

Stoły rozkładane

Stół to jeden z tych mebli, który musi znaleźć się w każdym domu lub mieszkaniu. Najczęściej ustawiamy go w kuchni oraz w salonie lub jadalni. Wybierając stół, najczęściej bierzemy pod uwagę jego wielkość, funkcjonalność oraz design. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są stoły rozkładane.

Rozkładane stoły - praktyczne rozwiązanie w nowej odsłonie.

Stoły rozkładane to rozwiązanie nie tylko do małych salonów. Na co dzień zupełnie wystarczający jest stół o standardowych wymiarach 80 × 140 - 160 cm. Swobodnie może zasiąść przy nim kilkuosobowa rodzina. Problem pojawia się, gdy chcemy dodatkowo zaprosić kilka osób, jego rozwiązaniem jest stół rozkładany.

Wystarczy kilka ruchów, by rozłożyć stół i uzyskać dodatkowe miejsce dla 4-6 osób. W kuchni, ze względu na ograniczoną ilość miejsca, najczęściej umieszczany jest mały stół. Jednak i w tym wypadku warto rozważyć zakup stołu rozkładanego. Dodatkowa powierzchnia doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania większych posiłków, lepienia pierogów.

Pomożemy dobrać Ci odpowiedni stół do Twoich potrzeb.

W naszej kolekcji dostępne są stoły prostokątne, okrągłe oraz owalne. Wybór kształtu stołu powinien być dobrany do aranżacji salonu. Rozkładane stoły prostokątne to stoły klasyczne, które sprawdzą się w każdym salonie bez względu na styl. Stoły prostokątne zajmują więcej miejsca, a ostre krawędzie nie zawsze są bezpieczne.

Stoły okrągłe i owalne zajmują mniej miejsca i pozwalają na pełne wykorzystanie ich wielkości. Podczas spotkań znacznie ułatwiają także prowadzenie rozmów oraz kontakty interpersonalne uczestników spotkania. Przy stole okrągłym można umieścić więcej osób niż przy tradycyjnym stole prostokątnym. Stoły rozkładane mogą być wykonane z różnych materiałów: drewna, płyty MDF, szkła.

Zalety i wady różnych rozwiązań. Co będzie najlepsze dla Ciebie?

Stoły drewniane wyróżniają się dużą stabilnością i pięknym wyglądem. Szczególnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym. Dobrze zaimpregnowane drewno odporne jest wysokie temperatury potraw oraz na wilgoć. Drewniane stoły rozkładane są łatwe w utrzymaniu, ale od czasu do czasu wymagają ponownego zaimpregnowania, dzięki czemu mogą służyć nawet kilku pokoleniom.

Stoły wykonane z płyty MDF należą do najczęściej wybieranych, przede wszystkim ze względu na cenę. Oferujemy je w różnych kolorach, co znacznie ułatwia dobranie stołu do aranżacji pomieszczenia. Stoły z płyty MDF są bardzo łatwe do utrzymania, wystarczy przetrzeć je suchą lub wilgotną szmatką. Szklane stoły to doskonały wybór dla osób, które lubią minimalizm i nowoczesną aranżację wnętrz. To w nich prezentują się najlepiej i niezwykle elegancko.

Stoły wykonane są ze szkła hartowanego, które odporne jest na uszkodzenia mechaniczne. Ich wadą jest trudność utrzymania w czystości, niestety widoczne są na nich wszystkie plamy. Wszystkie stoły znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się łatwością rozkładania, wystarczy kilka ruchów, by stół rozłożyć, a później szybko złożyć. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą kolekcją i wybrania stołu zgodnie z własnymi preferencjami, który będzie służył przez długie lata.