664 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 664 elementów

Aktywne filtry

Krzesła do biura

W dzisiejszych czasach tak wielu osób pracuje umysłowo, spędzając długie godziny przy ekranach komputera w szklanych biurowcach korporacji albo w zaciszu własnych domów. Taki charakter pracy ma związek z przebywaniem w pozycji siedzącej, dużo dłużej niż byśmy chcieli. Aby zapewnić sobie odpowiednią higienę pracy, warto zainwestować w ergonomiczne krzesła do biura.

Krzesła do biura - wybierz ergonomiczne meble do miejsca pracy.

Warto pamiętać, że przepisy BHP obowiązują nie tylko pracodawców zatrudniających ludzi do pracy w trudnych warunkach, na magazynach czy halach produkcyjnych. Bezpieczeństwo i higiena pracy dotyczy każdej wykonywanej zawodowo czynności, w tym także i pracy biurowej.

Z pozoru pracownik za biurkiem jest bezpieczny i nic mu nie grozi. W rzeczywistości jednak jest narażony na choroby cywilizacyjne, spowodowane wielogodzinnym siedzeniem przy komputerze, w szczególności zaś nabyte choroby układu ruchowego. Aby im zapobiegać, niezwykle ważne stają się odpowiednio dobrane krzesła do biura.

Do codziennej pracy za biurkiem najlepiej sprawdzą się obrotowe krzesła, z regulacją wysokości i podłokietnikami. Tylko one zapewniają prawidłową postawę, z wyprostowanymi plecami i stabilnie uniesioną głową. Niekiedy jednak krzesła do biura to także krzesła, które znajdują się w salach konferencyjnych czy pomieszczeniach szkoleniowych. Wówczas nie ma konieczności stawiania tam rzędu obrotowych krzeseł, ale wystarczają stabilne, szersze krzesła z wygodnym oparciem.

Krzesło biurowe - włoski design w Twojej firmie,

Krzesła do biura to jednak nie tylko ergonomia i BHP. To także ważny element wyposażenia biura, który składa się na wizerunek przedsiębiorstwa. Warto więc zadbać o to, aby umeblowanie pomieszczeń w firmie nie było przypadkową zbieraniną krzeseł, ale aby z pełną świadomością zadbać o ich design.

Krzesła do biura są dostępne w różnej kolorystyce i jakości wykonania. Warto wybierać barwy, które kojarzą się na przykład z logo firmy, tak, aby komponowały się z całym wizerunkiem budowanym przez markę.

Jeśli jednak nie zależy nam tak bardzo na idealnym dopasowaniu kolorystycznym, wybierajmy meble w neutralnych kolorach, które będą odporne na przemijające mody i nie będą sprawiać kłopotu podczas konserwacji. W biurach świetnie sprawdzają się krzesła tapicerowane w odcieniach beżu, brązu czy szarości. Takie kolory stosunkowo łatwo utrzymać w czystości i pasują one do drewnianych mebli czy neutralnych kolorów ścian i wykładzin podłogowych.

Krzesła do zadań specjalnych,

W większości biur znajdują się także szczególnie ważne miejsca, takie jak pokój właściciela, prezesa, dyrektora generalnego czy głównej księgowej. Planując wystrój tych pomieszczeń, warto mieć na uwadze, że krzesła dla najważniejszych osób w firmie mają zagwarantować im komfort i wygodę, podczas podejmowania kluczowych dla firmy decyzji, ale także tworzą niepowtarzalny design, który będzie dostrzeżony przez osoby z zewnątrz przychodzące na ważne spotkania z członkami zarządu.

Krzesło do biura to ważny mebel, dzięki któremu pracownicy mogą w komfortowych warunkach realizować powierzone im obowiązki służbowe.

W salonie, w sypialni, w gabinecie, a nawet w pokoju dziecięcym - każde miejsce jest odpowiednie do tego, aby postawić w nim fotel - to nie tylko bardzo stylowy mebel, ale przede wszystkim wygodny i funkcjonalny - jest wprost stworzony do tego, aby zrelaksować się w nim po wyczerpującym dniu - z dobrodziejstw fotelów uwielbiają korzystać osoby w każdym wieku - zarówno dorośli, jak i dzieci - na jakie fotele do domu warto zwrócić uwagę?