662 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 662 elementów

Aktywne filtry

Krzesła do hotelu

Takie miejsca jak hotele to prawdziwe wyzwanie, jeśli chodzi o dobór odpowiednich mebli, choćby takich jak krzesła - przede wszystkim musimy trafić w gusta odwiedzających nas gości, a do tego krzesła do hotelu muszą posiadać również sporo innych cech, które uczynią z nich funkcjonalne, wygodne oraz wytrzymałe sprzęty na lata. Na co w takim razie zwrócić uwagę?

Wygodne i funkcjonalne krzesła do hotelu

Najważniejszą właściwością krzeseł hotelowych jest to, aby były one komfortowe w użytkowaniu dla gości, a także funkcjonalne dla pracowników obsługi. Liczy się więc ich kształt, a także na przykład waga - ciężkie krzesła trudno się przesuwa, więc będą kłopotliwe nie tylko dla gości, ale również samej obsługi. Ponadto, jeśli w hotelu będą przebywać również dzieci, to ciężkie krzesło może nawet stanowić niebezpieczeństwo. Dlatego wybierając krzesła do hotelu, warto zwrócić uwagę na ergonomiczny kształt, a także wagę, a ponadto warto dostosować je do rodzaju korzystających z hotelu gości - na pewno nieco inne sprawdzą się dla klientów biznesowych, a inne tam, gdzie przebywają rodziny z dziećmi.

Lekkie i ergonomiczne krzesła do hotelu to także większy komfort dla pracowników obsługi - warto zwrócić uwagę, czy modele krzeseł hotelowych można sztaplować - dzięki temu można łatwo układać je jedne na drugim, a to pozwala na zdecydowaną oszczędność miejsca w zapleczu hotelowym. Oczywiście nie można także zapomnieć o tym, że krzesła do hotelu powinny być komfortowe dla osób, które będą na nich zasiadać. Szczególnie polecane są modele z wygodnymi i szerokimi siedziskami, w których można swobodnie się zagłębić - takie krzesła sprawdzą się nie tylko w hotelowej restauracji, ale również na przykład na tarasach czy w recepcji, gdzie goście oczekują na obsługę.

Certyfikowane krzesła do hotelu z wytrzymałych materiałów

Jakość krzeseł do hotelu nie powinna budzić zastrzeżeń - w końcu będą one intensywnie użytkowane przez gości hotelowych. Z tego też względu warto stawiać na takie materiały jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne, a także na połączenie na przykład dwóch materiałów - metalu i tworzywa sztucznego. Jeśli zdecydujemy się na krzesła z tapicerką, to na pewno powinna być ona odporna na plamy, zamoknięcie, a także łatwa w czyszczeniu. Tkania nie powinna się także rolować czy wycierać - takie krzesła do hotelu bardzo szybko stracą na swojej estetyce. Solidne i wytrzymałe materiały są więc kluczowe dla hotelowych krzeseł.

Stylowe krzesła hotelowe

Wygląd hotelu podlega ocenie każdego gościa, a znajdujące się w nim sprzęty powinny odznaczać się ponadczasowym designem - takie krzesła do hotelu będą najwygodniejszym rozwiązaniem i znajdą uznanie u niemal każdego rodzaju hotelowego gościa. Nie możemy jednak w tym wszystkim zapomnieć, że największym powodzeniem cieszą się hotele, które są spójne pod względem stylistycznym - dobierzmy więc w taki sposób krzesła do hotelu, aby idealnie wpisywały się w klimat panujący w hotelu, a dzięki temu każdy będzie czuł się w jego wnętrzu jak we własnym domu.