664 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 664 elementów

Aktywne filtry

Krzesła do salonu

Włoskie meble są nie tylko luksusowe, ale też wykonane z precyzją o detale i najwyższą jakość. Włoską tradycję rozumienia piękna, sztuki i dobrego życia można znaleźć praktycznie w każdym aspekcie włoskich mebli. Właśnie dlatego, w naszym sklepie oferujemy Państwu wyselekcjonowane produkty najlepszych włoskich marek. Krzesła to niezbędny element każdego salonu i jadalni. Oferujemy krzesła do salonu takich włoskich firm jak Pedrali, Nardi czy SCAB. To znane na całym świecie marki, które w swoich produktach łączą ponadczasowy design, jakość oraz komfort użytkowania. Wykonane z dbałością i szacunkiem dla środowiska, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Krzesła, które znasz - formy, które kochasz

Nardi to włoska firma, która od ponad 30 lat produkuje meble z żywicy. Przeznaczone są nie tylko do wnętrz mieszkalnych, ale również do użytku zewnętrznego, i stanowią przykład najlepszego włoskiego wzornictwa i jakości. Włoskie krzesła do salonu Nardi to produkty o unikalnym, oryginalnym designie. Zaprojektowane przez Raffaello Galiotto, otrzymały międzynarodowe wyróżnienia, takie jak Red Dot Design Award, Good Design Award, Green Good Design Award czy Adi Design Index. Celem Nardi jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych produktów o niewielkim wpływie na środowisko. Żywica, z której wykonane są włoskie krzesła do salonu Nardi, jest lekkim i wytrzymałym surowcem, odpornym na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne. Nietoksyczne i antystatyczne meble będą ozdobą Państwa domu przez wiele długich lat.

Najlepsi włoscy producenci krzeseł do salonu

W naszym sklepie znajdą Państwo również krzesła do salonu SCAB. Dostępne w różnych kombinacjach materiałów, podkreślają charakter wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. Każdy produkt jest efektem niestrudzonego poszukiwania perfekcji kształtów i jakości materiałów. Firma SCAB uzyskała certyfikat CATAS, wydawany przez Włoski Instytut Badawczy, który jest potwierdzeniem najwyższej jakości mebli. Wszystkie krzesła do salonu są produkowane we Włoszech, w trzech różnych zakładach produkcyjnych o łącznej powierzchni 85 000 m2. Pedrali to włoska firma produkująca współczesne krzesła, stoły, meble i lampy do domu i przestrzeni biznesowych. Każda kolekcja firmy jest efektem wnikliwych i dokładnych badań, mających na celu stworzenie funkcjonalnych i wszechstronnych produktów. Włoskie krzesła do salonu Pedrali to nowoczesny styl, który harmonijnie łączy ze sobą luksusowe tkaniny, drewno, metal i ekologiczne tworzywa sztuczne.

Krzesła do salonu importowane z Włoch

Krzesła Pedrali w 100% są produkowane we Włoszech. Proces projektowania łączy tradycję z nowoczesnością. Tutaj inżynieryjna precyzja spotyka się z błyskotliwą kreatywnością. Firma współpracuje z wieloma włoskimi i międzynarodowymi projektantami, którzy w pełni akceptują jej filozofię, wzbogacając ją swoją oryginalną wizją. Kultowe krzesło Frida zostało wyróżnione nagrodą Adi Compasso d'Oro. Jest to pierwsza i jedna z najbardziej uznanych nagród w swojej dziedzinie. Ma na celu docenienie i promowanie jakości w dziedzinie włoskich wzorów przemysłowych.