502 produktów

Wyświetlanie 1-12 z 502 elementów

Aktywne filtry

We włoskim stylu

W każdym domu potrzebne są meble, które mają być praktyczne i estetyczne. Warto zdecydować się na produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, z najwyższą starannością, dzięki czemu posłużą przez długi czas w niezmienionej formie. Godne polecenia są meble marki Fameg, która od lat niezmiennie rozwija tradycyjne rzemiosło. Ma do zaoferowania unikalne meble gięte, które powstają z pasji do tworzenia rzeczy przyjaznych dla człowieka i środowiska. Jeśli komuś zależy na stworzeniu oryginalnego wystroju wnętrza, to powinien zainteresować się produktami oferowanymi przez Fameg.

Meble gięte w domowych wnętrzach

Technologia wzięcia drewna pojawiła się już w XIX wieku, ale niewiele firm nadal z niej korzysta. Jeśli ktoś potrzebuje elementów wyposażenia, które odznaczają się wysokimi walorami użytkowymi i estetycznymi, to można mu śmiało polecić produkty marki Fameg. Wytwarzanie mebli od podstaw, czyli z kawałka drewna, nie jest łatwym zadaniem. Na cały proces składa się wiele elementów. Najpierw trzeba ściąć drzewo, potem je rozkroić, wysuszyć w optymalnych warunkach, odparować w specjalnych parownikach pod ciśnieniem, dopiero potem następuje gięcie. Jeśli efekt ma być satysfakcjonujący, to musi zająć się tym osoba mająca odpowiednie umiejętności, wiedzę i siłę.

Na koniec następuje obróbka, potem przechodzi się do wyplatania i montażu. Niezbędne jest także bejcowanie, lakierowanie, tapicerowanie, w zależności od wybranego rodzaju mebla. Jak widać, produkcja stylowych mebli giętych jest procesem żmudnym i czasochłonnym, ale dzięki temu klienci mogą liczyć na unikalne produkty. Firma Fameg ma w tym wieloletnie doświadczenie, a oferta jest skierowana do klientów prywatnych i komercyjnych. Można mieć pewność, że zakupione meble będą długoterminową inwestycją. Urzekają swoim pięknem i służą przez pokolenia. Do ich produkcji sięga się po starannie wyselekcjonowana drewno bukowe, dębowe, jesionowe, modrzewiowe i akacjowe.

Wyjątkowe meble w najlepszych cenach

W ofercie Fameg znajduje się wiele ciekawych produktów, które pomimo pewnych podobieństw różnią się od siebie pod wieloma względami. Można wobec tego liczyć na bogaty i zróżnicowany asortyment. Sporą popularnością cieszą się uniwersalne krzesła Nopp, eleganckie, o prostej formie, kompaktowych gabarytach. Można spersonalizować kolorystykę, dopasować się do swoich indywidualnych preferencji i aranżacji wnętrza. Klient decyduje o tym, jakiego koloru będzie rama, oparcie, siedzisko. Na tylnej nodze krzesła znajduje się kulka, która służy jako wieszak. Do wyboru są krzesła z podłokietnikami, hokery i fotele w różnych wysokościach. Klienci mogą zdecydować się również na krzesła i fotele z kolekcji Arch, czyli na połączenie klasyki z nowoczesnością. Twórcy inspirowali się arkadami, a unikalny design wynika w dużej mierze frezowania cyfrowego. W ofercie Fameg znajdują się rozmaite stołki barowe, taborety, stoliki kawowe, bujaki, meble dziecięce. Za ich pomocą możliwe staje się stworzenie funkcjonalnych i estetycznych pomieszczeń. Meble mają być zarówno praktyczne, jak i efektowne.