Czym jest włoski certyfikat CATAS?

Opublikowane przez: Redakcja W: Poradniki Na: Komentarz: 0 Wynik: 200

Jeśli szukasz mebli wysokiej jakości, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i trwałości, warto zwrócić uwagę na certyfikat CATAS. Jest to włoski instytut badawczy, który zajmuje się testowaniem i certyfikowaniem mebli oraz ich komponentów. Certyfikat CATAS potwierdza, że produkt spełnia wymagania techniczne i prawne obowiązujące w Unii Europejskiej i na świecie.

Certyfikat CATAS jest szczególnie polecany dla branży HoReCa (hotelarstwo, restauracje, catering), ponieważ gwarantuje wysoki poziom higieny, odporności na uszkodzenia i łatwości utrzymania czystości. Meble z certyfikatem CATAS są także przyjazne dla środowiska, ponieważ są wykonane z materiałów odnawialnych i podlegają recyklingowi.

Aby uzyskać certyfikat CATAS, producent musi poddać swój produkt serii testów laboratoryjnych i praktycznych, które sprawdzają jego wytrzymałość, stabilność, funkcjonalność i estetykę. Testy są przeprowadzane zgodnie z międzynarodowymi standardami i normami branżowymi. Certyfikat CATAS jest ważny przez 5 lat i może być przedłużany po ponownym sprawdzeniu produktu.

Certyfikat CATAS jest uznawany i ceniony nie tylko we Włoszech, ale także w innych krajach europejskich i na świecie. Jest to znak jakości i prestiżu dla producentów i konsumentów mebli. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o certyfikacji CATAS, odwiedź stronę: http://www.catas.com/index.php?op=104.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marc Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień