Krzesło Gio Scab Design - pomarańczowe

W kolekcji:

Krzesło Gio Scab Design -... Krzesło Gio Scab Design -...
Krzesło Gio Scab Design -... Krzesło Gio Scab Design -...
Krzesło Gio Scab Design -... Krzesło Gio Scab Design -...
Krzesło Gio z... Krzesło Gio z...
Krzesło Gio z... Krzesło Gio z...
Krzesło Gio z... Krzesło Gio z...
283 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Krzesło Gio Scab Design - pomarańczowe to nowoczesne i solidne krzesło, idealne do wnętrz. Prosty i minimalistyczny design oraz wygodne siedzisko wykonane z trwałego materiału, które zapewnią komfort użytkowania. Produkowane przez renomowaną włoską markę Scab Design, krzesło posiada włoski certyfikat CATAS. Wymiary: 84 cm wysokości, 47 cm wysokości siedziska, 49 cm szerokości i 50 cm głębokości.

Opis

Krzesło Gio Scab Design - pomarańczowe

Krzesło Gio Scab Design - pomarańczowe to wspaniałe rozwiązanie dla wielbicieli nowoczesnego stylu, będące jednocześnie nawiązaniem do klasyki. Idealne do zastosowanie w aranżacji wnętrz, pochodzące od jednego z najlepszych włoskich producentów - Scab Design.

Wykonanie - krzesło charakteryzuje się wytrzymałymi i solidnymi materiałami, takimi jak trwały tworzywo sztuczne. Siedzisko krzesła wykonane zostało z doskonałego materiału wyróżniającego się znakomitymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodą, komfortem oraz bezpieczeństwem użytkowania.

Design - krzesło Gio Scab Design - pomarańczowe ma minimalistyczny design i wyróżnia się prostotą. Wygląd tego produktu z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości. Krzesło doskonale prezentuje się na każdym tle i jest idealne zarówno do kuchni, jak i do salonu.

Wymiary - wymiary krzesła to 84 cm wysokości całkowitej, 47 cm wysokości siedziska, 49 cm szerokości i 50 cm głębokości. Krzesło posiada włoski certyfikat CATAS.

Krzesło Gio Scab Design - pomarańczowe jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jest to produkt, który oprócz funkcjonalności, nadaje się również do zastosowania w aranżacjach wnętrz, wprowadzając w nie oryginalny design. Posiada on włoski certyfikat CATAS, co gwarantuje doskonałe parametry techniczne i użytkowe.

Jeżeli szukasz produktu, który podkreśli Twoje wnętrze, ale jednocześnie zagwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania, Krzesło Gio Scab Design - pomarańczowe jest doskonałym wyborem. Zaproś wyjątkowy design do swojego domu lub mieszkania i nie pożałujesz!

Naszych pracowników chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące produktu, więc jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wahaj się skontaktować. Zachęcamy do złożenia zamówienia lub dokonania zakupu.

Szczegóły produktu

KG-E78BVH

Karta katalogowa

Wysokość
84 cm
Szerokość
49 cm
Głębokość
45 cm
Kolor
pomarańczowy
Wysokość siedziska
47 cm
Podłokietniki
nie

Kody produktu