Krzesło Piu Scab Design - antracyt

W kolekcji:

Krzesło Piu Scab Design -... Krzesło Piu Scab Design -...
Krzesło Piu Scab Design -... Krzesło Piu Scab Design -...
Krzesło Piu Scab Design -... Krzesło Piu Scab Design -...
277 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Krzesło Piu Scab Design - antracyt to wyjątkowy mebel z wysokiej jakości materiałów, wykonany przez renomowanego producenta Scab Design. Minimalistyczny i nowoczesny design oraz idealne wymiary zapewniają wygodę użytkowania. Krzesło jest wytrzymałe i idealne do sztaplowania, a certyfikat CATAS potwierdza jego jakość. Idealne do salonu, jadalni czy sypialni, sprawia wrażenie niezwykłej ozdoby w każdym wnętrzu.

Opis

Krzesło Piu Scab Design - antracyt

Krzesło Piu Scab Design to świetny wybór dla każdego, kto szuka stylu, niezawodności i trwałości. Krzesło to pochodzi od jednego z najlepszych włoskich producentów krzeseł – Scab Design, który wyprodukował wspaniałe krzesło, które idealnie wpasuje się w każdą aranżację wnętrz.

Krzesło Piu Scab Design - antracyt jest wykonane z doskonałego materiału, który wyróżnia się wysokimi parametrami technicznymi i użytkowymi. Krzesło posiada minimalistyczny, nowoczesny design, który pozwala mu łatwo dopasować się do każdego stylu. Ponadto, dzięki swoim wymiarom, krzesło posiada wysoki komfort użytkowania.

Krzesło Piu Scab Design - antracyt jest wytrzymałe i doskonale nadaje się do sztaplowania. Dzięki zastosowanej technologii produkcji, krzesło ma wysokość całkowitą 82 cm, wysokość siedziska 45 cm, szerokość 53 cm i głębokość 54 cm. Krzesło zostało wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i posiada włoski certyfikat CATAS.

Krzesło Piu Scab Design - antracyt to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno i trwałość. Jego wysoka jakość wykonania potwierdzona jest certyfikatem CATAS. Krzesło to ma minimalistyczny, nowoczesny design, wysoki komfort użytkowania i dużą trwałość, a jego wymiary są idealnie dopasowane do komfortu.

Zapraszamy do zakupu Krzesła Piu Scab Design - antracyt. Nasz zespół doradzi Państwu w wyborze idealnego produktu i odpowie na wszelkie pytania dotyczące zamówienia. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Krzesło Piu Scab Design - antracyt pozwoli Państwu stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza. Jest ono idealne do salonu, jadalni czy sypialni i z pewnością stanie się niezwykłą ozdobą. Przygotuj się na prawdziwie wyrafinowaną i przytulną atmosferę w Twoim domu. Zadbaj o swój wystrój wnętrza i zamów Krzesło Piu Scab Design - antracyt!

Szczegóły produktu

KPS-1OFH37

Karta katalogowa

Wysokość
82 cm
Szerokość
53 cm
Kolor
antracytowy
Wysokość siedziska
45 cm
Podłokietniki
nie

Kody produktu