Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe

W kolekcji:

Krzesło Top Gio Scab Design... Krzesło Top Gio Scab Design...
Krzesło Top Gio Scab Design... Krzesło Top Gio Scab Design...
Krzesło Top Gio Scab Design... Krzesło Top Gio Scab Design...
Krzesło Top Gio Scab Design... Krzesło Top Gio Scab Design...
283 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe to połączenie klasyki z nowoczesnością. Wyprodukowane przez włoską firmę Scab Design, posiada wysoką jakość wykonania oraz certyfikat CATAS. Krzesło jest eleganckie, wygodne i łatwe do przechowywania dzięki możliwości sztaplowania. Wymiary siedziska zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Zamów krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe i ciesz się jakością włoskiej marki.

Opis

Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe jako idealne rozwiązanie dla fanów nowoczesnego stylu

Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe to wspaniała propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnych i unikalnych elementów do swoich aranżacji wnętrz. To propozycja połączenia klasyki z nowoczesnością. Krzesło to wyprodukowane zostało przez włoską firmę Scab Design, która jest uważana za jednego z najlepszych producentów krzeseł na świecie. Siedzisko tego krzesła wykonane zostało z doskonałego materiału o najwyższych parametrach technicznych i użytkowych. Przy okazji posiada certyfikat CATAS, co znacząco podnosi jego jakość.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe jest doskonałym przykładem połączenia klasyki z nowoczesnym stylu. Krzesło jest nie tylko wytrzymałe, ale również eleganckie. Posiada minimalistyczny design, który wygląda zarówno pięknie, jak i jest funkcjonalny. Przy okazji, krzesło jest wygodne i posiada wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, możliwe jest sztaplowanie krzeseł, dzięki czemu łatwo je przechowywać.

Wysoka jakość wykonania

Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe jest wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół. Posiada wymiary: wysokość całkowita: 84 cm, wysokość siedziska: 47 cm, szerokość: 49 cm oraz głębokość: 50 cm. To gwarantuje, że siedzisko krzesła jest wygodne i komfortowe, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.

Zamów Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe i ciesz się jakością włoskiej marki

Kupując Krzesło Top Gio Scab Design - pomarańczowe, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości wykonania i najlepszych materiałów. Odpowiedzą na wszystkie pytania nasze wykwalifikowane pracowniki, które z chęcią udzielą Ci wszelkich informacji na temat naszych produktów. Zapraszamy do składania zamówień. Gwarantujemy, że krzesło, które otrzymasz będzie doskonale wyglądało w Twoim domu, a Ty będziesz cieszyć się z jakości wykonania włoskiej marki Scab Design.

Szczegóły produktu

KTGS-35Q1QR

Karta katalogowa

Wysokość
84 cm
Szerokość
49 cm
Głębokość
45 cm
Kolor
pomarańczowy
Wysokość siedziska
47 cm
Podłokietniki
nie

Kody produktu