Pedrali Krzesło Ara 315 Biały

W kolekcji:

Pedrali Krzesło Ara 315... Pedrali Krzesło Ara 315...
Pedrali Krzesło Ara 315 Beżowe Pedrali Krzesło Ara 315 Beżowe
Pedrali Krzesło Ara 315... Pedrali Krzesło Ara 315...
Pedrali Krzesło Ara 315... Pedrali Krzesło Ara 315...
Pedrali Krzesło Ara 315... Pedrali Krzesło Ara 315...
636 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Opis

Pedrali Krzesło Ara 315 Biały - Idealne Włoskie Krzesło

Pedrali Krzesło Ara 315 Biały to wyjątkowe krzesło, które oczaruje Ciebie i Twoich gości. Najwyższej jakości materiały oraz wyborny design włoskich projektantów gwarantują wytrzymałość i wygodę użytkowania. Krzesło jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Jego nieszablonowy styl i funkcjonalność dopasuje się do każdego wnętrza.

Gwarancja Niezawodności i Wytrzymałości

Pedrali Krzesło Ara 315 Biały wykonane jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Połączenie wybornego designu włoskich projektantów z wytrzymałymi materiałami gwarantuje nam niezawodność i wytrzymałość w długim okresie użytkowania.

Komfort Użytkowania

Pedrali Krzesło Ara 315 Biały zapewnia komfort użytkowania. Ergonomicznie zaprojektowane podparcie pleców oraz miękki siedzisko zapewniają wygodę w długim okresie użytkowania.

Sposób Produkcji i Jakość Wykończenia

Krzesło wykonano w oparciu o technologię wtrysku tworzyw sztucznych. Powłoka lakiernicza odporna na uszkodzenia mechaniczne i odpryski, gwarantuje nam niezawodność i wytrzymałość. Dodatkowo nakładane warstwy zapewniają pełną odporność krzesła na działanie promieni słonecznych oraz wilgoci.

Obsługa Klienta

Nasza kadra pracowników z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania dotyczące Pedrali Krzesło Ara 315 Biały. Gwarantujemy że udzielimy Państwu wyczerpujących odpowiedzi, które pomogą w podjęciu decyzji dotyczącej zakupu.

Zakup lub Zamówienie - Wybierz Pedrali Krzesło Ara 315 Biały

Pedrali Krzesło Ara 315 Biały to idealny wybór do zaaranżowania wnętrza. Jakość materiałów użytych w procesie produkcji gwarantują nam niezawodność i wytrzymałość w długim okresie użytkowania. Wyborny design włoskich projektantów zapewnia niesamowity styl, charakter oraz wygodę użytkowania. Kup lub zamów Pedrali Krzesło Ara 315 Biały, aby uzyskać niezawodne, funkcjonalne i wygodne krzesło, które wprowadzi do wnętrza niesamowity charakter. Nasza kadra pracowników odpowie na Państwa pytania. Sprawdź już dzisiaj i ciesz się niezawodnym i wygodnym krzesłem.

Szczegóły produktu

PKA3-4VXPGW

Karta katalogowa

Kolor
biały
Podłokietniki
nie
Tapicerowanie
nie

Kody produktu