Pedrali Krzesło Snow 300 BL Niebieski

W kolekcji:

Pedrali Krzesło Snow 300 AR... Pedrali Krzesło Snow 300 AR...
Pedrali Krzesło Snow 300 BE... Pedrali Krzesło Snow 300 BE...
Pedrali Krzesło Snow 300 BI... Pedrali Krzesło Snow 300 BI...
Pedrali Krzesło Snow 300 GR... Pedrali Krzesło Snow 300 GR...
Pedrali Krzesło Snow 300 NE... Pedrali Krzesło Snow 300 NE...
Pedrali Krzesło Snow 300 RO... Pedrali Krzesło Snow 300 RO...
Pedrali Krzesło Snow 300 SA... Pedrali Krzesło Snow 300 SA...
Pedrali Krzesło Snow 300 VE... Pedrali Krzesło Snow 300 VE...
434 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Opis

Stylowe i funkcjonalne krzesło Pedrali Krzesło Snow 300 BL Niebieski

Pedrali Krzesło Snow 300 BL Niebieski to włoskie krzesło, stworzone przez projektantów z dbałością o detale i nawet najmniejsze detale. Ten wyjątkowy produkt wyróżnia się wyjątkowym szczegółem – niesamowitą wręcz wytrzymałością. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewnia, że zapewni Państwu długie lata bezawaryjnego użytkowania. Dzięki włoskim projektantom, Pedrali Krzesło Snow 300 BL Niebieski to idealny kompromis pomiędzy wygodą użytkowania, a minimalistycznym podejściem do projektowania mebli. Ten nieszablonowy, ale piękny przedmiot jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają czegoś pięknego i trwałego.

Gwarancja jakości

Pedrali Krzesło Snow 300 BL Niebieski to produkt stworzony z najwyższą starannością i precyzją. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów i najnowocześniejszym technologiom, zapewniamy Państwu, że produkt spełni Wasze oczekiwania. Nasz produkt objęty jest pełną gwarancją, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że wniesie w Wasze wnętrze trwałość i wytrzymałość.

Dowiedz się więcej

Pedrali Krzesło Snow 300 BL Niebieski to produkt idealny dla tych, którzy szukają trwałego produktu o niezwykłych walorach estetycznych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym produktem lub macie jakieś pytania, nasz wykwalifikowany personel chętnie na nie odpowie. Wystarczy, że skontaktujecie się z naszą firmą, aby złożyć zamówienie lub uzyskać więcej informacji.

Złóż zamówienie już dziś!

Jeśli szukacie Państwo czegoś, co pomoże wam stworzyć niesamowitą i niepowtarzalną aranżację wnętrza, Pedrali Krzesło Snow 300 BL Niebieski jest dla Was idealnym wyborem. Nie tylko dzięki swojemu wyjątkowemu stylu, ale również dzięki trwałości i wytrzymałości, którą zapewnia. Wystarczy jedynie, że skontaktujecie się z nami i złożycie zamówienie, aby cieszyć się spektakularnym meblem. Nie zastanawiaj się więc dłużej, złóż zamówienie na Pedrali Krzesło

Szczegóły produktu

PKS3-HN0JGO

Karta katalogowa

Kolor
niebieski
Podłokietniki
nie
Tapicerowanie
nie

Kody produktu