Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny

W kolekcji:

Pedrali Fotel Gliss 921 AT... Pedrali Fotel Gliss 921 AT...
Pedrali Fotel Gliss 921 FU... Pedrali Fotel Gliss 921 FU...
Pedrali Fotel Gliss 921 RT... Pedrali Fotel Gliss 921 RT...
Pedrali Fotel Gliss 921 TR... Pedrali Fotel Gliss 921 TR...
Pedrali Fotel Gliss 921 VT... Pedrali Fotel Gliss 921 VT...
694 zł
867 zł
Oszczędzasz 20%
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Fotel Gliss 921 NE Czarny to wyjątkowy fotel marki Pedrali o doskonałej jakości wykonania i nieszablonowym stylu, który będzie pasował do każdego pomieszczenia. Doskonale łączy funkcjonalność i wysoki standard wzornictwa. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje trwałość i długą żywotność. Produkt idealny dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie dbałość o detale.

Opis

Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny - najwyższa jakość wykonania i doskonały styl.

Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny to krzesło, które odznacza się doskonałą jakością wykonania. Idealny kompromis między funkcjonalnością a wysokim standardem wzornictwa to cechy, którymi kieruje się włoska firma Pedrali. Jest to wyjątkowy przedmiot, który doskonale wpasuje się do każdego pomieszczenia.Fotel Gliss 921 NE Czarny został zaprojektowany z myślą o wygodnym użytkowaniu. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długą trwałość. Wytrzymałość fotela to gwarancja, że posłuży Państwu przez długie lata.Szczególnym atutem Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny jest nieszablonowy styl. Projekt włoskich designerów to połączenie prostoty i nowoczesności, sprawiające że produkt ten jest idealnym dodatkiem do wnętrza, a zarazem wyjątkową ozdobą, która przyciągnie od razu uwagę.

Naprawdę wyjątkowy przedmiot

Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Jego trwałość i wytrzymałość to gwarancja, że będzie służył przez długie lata. Niesamowity styl projektantów i ich dbałość o detale sprawiają, że Fotel Gliss 921 NE Czarny to wyjątkowy przedmiot, który zachwyci Państwa i przyciągnie uwagę.

Doskonała jakość wykonania

Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają jego trwałość. Włoscy projektanci dbali o każdy szczegół, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonała jakość wykonania produktu to gwarancja, że będzie Państwu służyć przez długie lata.

Zadzwoń i zapytaj

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, dotyczące Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny, zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, chętnie odpowie na wszystkie pytania, które będą mieli Państwo.

Złóż zamówienie

Pedrali Fotel Gliss 921 NE Czarny to wyjątkowy przedmiot, który został zaprojektowany z myślą o wygodnym użytkowaniu. Idealny kompromis między funkcjonalnością a wysokim standardem wzornictwa - to cechy, którymi kieruje się włoska firma Pedrali. Zachęcamy do złożenia zamówienia i dostarczenia do Państwa domu ten wyjątkowy produkt.

Szczegóły produktu

PFG9-P3U1RQ

Karta katalogowa

Kolor
czarny

Kody produktu