Hoker Alice h 65 Scab Design - czarny

W kolekcji:

Hoker Alice h 65 Scab... Hoker Alice h 65 Scab...
Hoker Alice h 65 Scab... Hoker Alice h 65 Scab...
Hoker Alice h 65 Scab... Hoker Alice h 65 Scab...
Hoker Alice h 80 Scab... Hoker Alice h 80 Scab...
Hoker Alice h 80 Scab... Hoker Alice h 80 Scab...
Hoker Alice h 80 Scab... Hoker Alice h 80 Scab...
Hoker Alice h 80 Scab... Hoker Alice h 80 Scab...
607 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Hoker Alice h 65 Scab Design - czarny to komfortowy, ergonomiczny i modny hoker, który idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni z wyspami oraz blatami jadalnymi. Ten minimalistyczny mebel jest wytrzymały i stabilny, wykonany z najlepszych materiałów. Ma możliwość sztaplowania w ilości do 4 sztuk i 3-letnią gwarancję producenta. Wysokość całkowita wynosi 100 cm, wysokość siedziska 65 cm, szerokość 47 cm, a głębokość 50 cm.

Opis

Hoker Alice h 65 Scab Design - czarny

Hokery często nazywane są stołkami barowymi, dzięki którym wystrój wnętrz nabiera nowoczesnego, stylowego charakteru. Hoker Alice h 65 Scab Design - czarny jest ponadczasową propozycją mebla, który będzie doskonale pasował do nowoczesnych kuchni z wyspami oraz blatami jadalnymi. Ten komfortowy, ergonomiczny i modny hoker wyróżnia się swoją charakterystyczną czernią, dzięki czemu świetnie wkomponuje się w wnętrza o różnym charakterze.

Najważniejszą cechą hokera Alice jest jej wytrzymałość i stabilność. Jest on wykonany z najlepszych materiałów, dzięki czemu jest bardzo trwały i bezpieczny. Z jego pomocą możemy tworzyć niezwykłe i praktyczne wnętrza, gdyż z powodzeniem zastąpi on zarówno klasyczne krzesła jak i fotele. Dodatkowo, na jego powierzchni zastosowano niewielki lakier, dzięki czemu łatwiej jest go czyścić. Hoker Alice h 65 Scab Design - czarny posiada również możliwość sztaplowania w ilości do 4 sztuk, co w wielu sytuacjach może okazać się bardzo przydatne.

Gwarancję najwyższej jakości wykonania i precyzyjnego designu daje włoska firma SCAB, która od wielu lat tworzy ekskluzywne meble i produkty. Hoker Alice h 65 Scab Design - czarny otrzymał certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001, jak również jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne Hokera Alice h 65 Scab Design - czarnego

  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • Nowoczesny i stylowy design
  • Ponadczasowy kolor czarny
  • Wysokość całkowita: 100 cm
  • Wysokość siedziska: 65 cm
  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Możliwość sztaplowania w ilości do 4 sztuk
  • 3-letnia gwarancja producenta

Jeżeli szukasz nowoczesnego hokera do swojej kuchni lub jadalni, to Hoker Alice h 65 Scab Design - czarny jest idealnym rozwiązaniem. Wysoka jakość materiałów, z których został wykonany zapewni Ci wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Ponadto, ten minimalistyczny hoker wpisze się w każde wnętrze. Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt. Złóż zamówienie, a hoker Alice h 65 Scab Design - czarny wkrótce stanie się ozdobą Twojego domu.

Szczegóły produktu

HAH-V9N186

Karta katalogowa

Wysokość
100 cm
Szerokość
47 cm
Głębokość
45 cm
Kolor
czarny

Kody produktu