Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony

W kolekcji:

Hoker Day h 65 Scab Design... Hoker Day h 65 Scab Design...
Hoker Day h 65 Scab Design... Hoker Day h 65 Scab Design...
Hoker Day h 65 Scab Design... Hoker Day h 65 Scab Design...
Hoker Day h 65 Scab Design... Hoker Day h 65 Scab Design...
Hoker Day h 82 Scab Design... Hoker Day h 82 Scab Design...
Hoker Day h 82 Scab Design... Hoker Day h 82 Scab Design...
Hoker Day h 82 Scab Design... Hoker Day h 82 Scab Design...
572 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony to stylowy i ergonomiczny hoker, który doskonale pasuje do nowoczesnych kuchni i jadalni. Produkowany przez włoską firmę SCAB, zapewnia wytrzymałość, stabilność i ponadczasowy design. Dostępny w pięciu kolorach, w tym czerwonym. Idealny zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych. Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę produktu.

Opis

Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony - wyjątkowy i stylowy

Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony to niezwykły produkt, który wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny design. Jego ergonomiczny i komfortowy kształt pasujący do nowoczesnych kuchni z wyspami i blatami jadalnymi sprawi, że wygląd Twojej kuchni lub jadalni zostanie zaskakująco odświeżony. Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony to produkt włoskiej firmy SCAB, gwarantującej najwyższą jakość wykonania i materiałów. Wytrzymałość i stabilność produktu są pewne, a jego ponadczasowa estetyka sprawi, że będziecie z niego zadowoleni przez długi czas.

Gwarancja długiego użytkowania

Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony to idealne rozwiązanie dla wszystkich fanów klasycznych krzeseł barowych - zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych. Jego wymiary: wysokość całkowita 103 cm, wysokość siedziska 82 cm, szerokość 42 cm oraz głębokość 47 cm, pozwalają na długie i komfortowe użytkowanie. Użyte do produkcji materiały są odporne na uszkodzenia, a dzięki gwarancji, jaką oferuje włoska firma SCAB, możecie spać spokojnie.

Szeroki wybór kolorów

Hokery Day h 82 Scab Design dostępne są w pięciu kolorach - białym, szarym, czerwonym, czarnym oraz niebieskim. Wszystko po to, abyście mogli dobrać krzesło do wystroju wnętrza, w którym ma się znaleźć. Piękny design oraz wytrzymałość produktu powodują, że hoker Day h 82 Scab Design - czerwony znakomicie uzupełni każde wnętrze - począwszy od tych z klasycznym charakterem, a skończywszy na nowoczesnych.

Kup lub zamów Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony

Jeśli szukacie Państwo stylowego hokera, który będzie służył przez długie lata, to Hoker Day h 82 Scab Design - czerwony jest wyborem idealnym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia produktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i z chęcią pomogą przy zamówieniu. Nasza firma zapewnia szybką i bezpieczną wysyłkę produktu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty i złożenia zamówienia.

Szczegóły produktu

HDH-ASC885

Karta katalogowa

Wysokość
103 cm
Szerokość
42 cm
Kolor
czerwony
Wysokość siedziska
82 cm

Kody produktu