Stolik Argo Scab Design - antracyt

W kolekcji:

Stolik Argo Scab Design -... Stolik Argo Scab Design -...
Stolik Argo Scab Design -... Stolik Argo Scab Design -...
Stolik Argo Scab Design -... Stolik Argo Scab Design -...
324 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stolik Argo Scab Design - antracyt to doskonały dodatek do różnych pomieszczeń, w tym salonu. Jego wysoka jakość wykonania i włoski styl zapewniają wygodę użytkowania. Ma wymiary: 40 cm wysokości, 60 cm szerokości i 60 cm długości.

Opis

Stoliki kawowe cieszą się od wielu lat niesłychaną popularnością. Stolik Argo Scab Design - antracyt posiada przecież szereg walorów nie tylko estetycznych, ale też użytkowych, które pozwalają na wykorzystywanie go we wnętrzach o różnorodnym przeznaczeniu. Stolik Argo Scab Design - antracyt to doskonały dodatek aranżacyjny nie tylko do każdego salonu, ale również wielu innych pomieszczeń – zarówno w lokalu mieszkalnym, jak i użytkowym.

Stoliki kawowe najczęściej znajdują zastosowanie w bliskim sąsiedztwie wygodnych sof lub foteli, gdzie zwyczajowo pełnią funkcję praktycznych mebli, gdzie można postawić filiżankę lub napoje czy przekąski umilające wypoczynek.

Dlatego szczerze polecamy Stolik Argo Scab Design - antracyt jako idealne połączenie włoskiego stylu z wygodą użytkowania oraz niesamowitą jakością wykonania.

wysokość: 40 cm

szerokość: 60 cm

długość: 60 cm

Szczegóły produktu

SAS-PZ5A8M

Karta katalogowa

Wysokość
40 cm
Szerokość
60 cm
Kolor
antracytowy
Długość
60 cm

Kody produktu