Stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany

W kolekcji:

Stolik Eco Folding 70x70... Stolik Eco Folding 70x70...
Stolik Eco Folding 70x70... Stolik Eco Folding 70x70...
Stolik Eco Folding 70x70... Stolik Eco Folding 70x70...
Stolik Eco Fixed 70x70 Scab... Stolik Eco Fixed 70x70 Scab...
Stolik Eco Fixed 70x70 Scab... Stolik Eco Fixed 70x70 Scab...
896 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany to wysokiej jakości, uniwersalny i stylowy stolik, który doskonale pasuje do każdego wnętrza. Wykonany z wytrzymałego materiału, posiada ergonomiczny kształt i jest idealny do wypoczynku i pracy. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub zainteresowanie zakupem.

Opis

Stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany

Ponadczasowy design, wytrzymałe materiały oraz wysoka jakość wykonania - to cechy charakterystyczne Stolika Eco Fixed 70x70 Scab Design - lnianego. Ten funkcjonalny i oryginalny mebel, który z powodzeniem może być wykorzystany w każdym wnętrzu, stanie się nieodzownym elementem każdego salonu, gabinetu oraz innego pomieszczenia. Ze względu na swój ergonomiczny kształt, stolik może pełnić funkcję praktycznych mebli, na których można postawić napoje, filiżanki czy przekąski, a także wykorzystywania jako stolika telewizyjnego.

Wysoka jakość wykonania

Stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany cechuje się wysoką jakością wykonania. Wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak lniany, wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Nogi stolika zostały zaprojektowane z myślą o stabilności oraz wygodzie użytkowania. Charakteryzuje go ergonomiczny kształt, który ułatwia łączenie go z innymi meblami. Stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany jest dostępny w kolorze lnianym, który dodaje wnętrzu szyki i elegancji.

Szereg zalet

Stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany zapewnia szereg zalet. Po pierwsze, jego uniwersalny design i wytrzymałość sprawiają, że doskonale pasuje do każdego wnętrza. Po drugie, jego funkcjonalność i ergonomiczny kształt czynią go idealnym stolikiem do wypoczynku i pracy. Wreszcie, wysoka jakość wykonania i wytrzymałość materiału gwarantują, że stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany będzie służyć przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego stolika Eco Fixed 70x70 Scab Design - lnianego, nasi doświadczeni pracownicy chętnie służą odpowiedzią. Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na temat tego lub innych produktów dostępnych w naszym sklepie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub składaniem zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Zaufaj nam i złóż zamówienie na nasz wytrzymały i stylowy stolik Eco Fixed 70x70 Scab Design - lniany, aby uczynić swoje wnętrze pięknym i wygodnym.

Szczegóły produktu

SEF7S-LJMVJB

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
70 cm
Kolor
lniany
Długość
70 cm

Kody produktu