Stolik Timo 70x70 Scab Design - lniany

W kolekcji:

Stolik Timo 70x70 Scab... Stolik Timo 70x70 Scab...
Stolik Timo 70x70 Scab... Stolik Timo 70x70 Scab...
740 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stolik Timo 70x70 Scab Design - lniany to doskonały dodatek aranżacyjny do wnętrz różnego rodzaju, zapewniający estetykę i funkcjonalność. Znajdzie zastosowanie zarówno w salonie, jak i innych pomieszczeniach. Posiada idealne połączenie włoskiego stylu z wygodą użytkowania oraz wysoką jakością wykonania.

Opis

Stoliki kawowe cieszą się od wielu lat niesłychaną popularnością. Stolik Timo 70x70 Scab Design - lniany posiada przecież szereg walorów nie tylko estetycznych, ale też użytkowych, które pozwalają na wykorzystywanie go we wnętrzach o różnorodnym przeznaczeniu. Stolik Timo 70x70 Scab Design - lniany to doskonały dodatek aranżacyjny nie tylko do każdego salonu, ale również wielu innych pomieszczeń – zarówno w lokalu mieszkalnym, jak i użytkowym.

Stoliki kawowe najczęściej znajdują zastosowanie w bliskim sąsiedztwie wygodnych sof lub foteli, gdzie zwyczajowo pełnią funkcję praktycznych mebli, gdzie można postawić filiżankę lub napoje czy przekąski umilające wypoczynek.

Dlatego szczerze polecamy Stolik Timo 70x70 Scab Design - lniany jako idealne połączenie włoskiego stylu z wygodą użytkowania oraz niesamowitą jakością wykonania.

wysokość: 75 cm

szerokość: 70 cm

długość: 70 cm

Szczegóły produktu

ST7S-LRJNOW

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
70 cm
Kolor
lniany
Długość
70 cm

Kody produktu