Stół Ercole Scab Design - lniany

W kolekcji:

Stół Ercole Scab Design -... Stół Ercole Scab Design -...
Stół Ercole Scab Design -... Stół Ercole Scab Design -...
1 041 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Ekskluzywny stół Ercole Scab Design - lniany. Wymiary: 75x100x170 cm. Wykonany z najlepszych materiałów. Piękny design. Odpowiedni do każdego wnętrza. Oferujemy wsparcie i pomoc przy wyborze.

Opis

Ekskluzywny stół Ercole Scab Design – lniany

Jeśli szukasz nowoczesnego stołu do jadalni, który jednocześnie będzie wygodny w użytkowaniu, nasz ekskluzywny stół Ercole Scab Design – lniany jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy piękny stół wykonany z najlepszych materiałów i zaprojektowany przez utalentowanych projektantów ze studia SCAB DESIGN.

Dane techniczne

Stół Ercole Scab Design – lniany ma następujące wymiary: wysokość 75 cm, szerokość 100 cm i długość 170 cm. To klasyczne rozmiary, które wpiszą się w każde wnętrze. Piękny design pozwala na dopasowanie stołu do dowolnego wystroju wnętrza.

Jakość i trwałość

Wszystkie nasze meble są wykonane z najwyższą starannością i precyzją. Materiały, z których wykonany jest stół Ercole Scab Design – lniany, gwarantują wytrzymałość i niezawodność. Wykonanie produktu na najwyższym poziomie pozwoli ci cieszyć się pięknym stołem dla wiele lat.

Nasza pomoc i wsparcie

Wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące zakupu i wyboru stołu Ercole Scab Design – lniany nasi specjaliści chętnie rozwieją. Zalecamy skontaktowanie się z naszą infolinią, aby uzyskać szerszą gamę informacji. Nasz personel pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, które będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Jeśli szukasz wytrzymałego i wygodnego stołu do jadalni, Ercole Scab Design – lniany jest idealnym rozwiązaniem. Jego piękny design i wysoka jakość wykonania z pewnością Cię zachwycą. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej i móc cieszyć się swoim nowym stołem jak najszybciej.

Złóż zamówienie na Ercole Scab Design – lniany

Jeśli szukasz niezawodnego stołu do jadalni, Ercole Scab Design – lniany to świetny wybór. Nasze meble wykonane są z najlepszych materiałów i zaprojektowane przez profesjonalnych designerów. Dzięki temu Twój stół będzie wyglądał pięknie przez wiele lat, a jego wytrzymałość pozwoli Ci w pełni cieszyć się użytkowaniem. Złóż zamówienie na naszym ekskluzywnym Ercole Scab Design – lnianym a od razu otrzymasz potwierdzenie. Nasi pracownicy służą Ci pomocą i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Nie czekaj ani chwili dłużej i ciesz się niezawodnym stołem w Twoim wnętrzu.

Szczegóły produktu

SES-1D4KMU

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
100 cm
Kolor
lniany
Długość
170 cm

Kody produktu