Stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect

W kolekcji:

Stół Mirto 120x80 Scab... Stół Mirto 120x80 Scab...
Stół Mirto 120x80 Scab... Stół Mirto 120x80 Scab...
2 347 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect to wyjątkowy stół do jadalni, łączący jakość i design. Wykonany z najlepszych materiałów, jest trwały i odporny na uszkodzenia. Jego wymiary idealnie wpasują się w każde wnętrze. Zapraszamy do zakupu!

Opis

Stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect

Szukasz wyjątkowego i trwałego stołu do swojej jadalni? A może poszukujesz mebla wykonanego z najlepszych dostępnych materiałów? Mamy dla Ciebie idealny stół - Stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect! Połączenie jakości i designu oraz trwałości tego stołu sprawia, że jest idealny do każdego wnętrza.

Stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect został stworzony przez wybitnych włoskich projektantów ze studia SCAB DESIGN. Jego wyjątkowość zawdzięczamy temu, że wykonany jest z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów. Dzięki temu stół będzie służył Ci przez lata. Charakterystycznym elementem tego stołu jest jego wysoka jakość wykonania oraz wygląd.

Jeśli chodzi o wymiary stołu, to jego wysokość wynosi 75 cm, długość 119 cm, a szerokość 79 cm. Jego kształt i proporcje są idealne, dlatego też stół idealnie wpasuje się w dowolne wnętrze.

Jakość i trwałość

Stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect został wykonany z materiałów wyjątkowej jakości. Materiały, z których jest wykonany, sprawiają, że stół jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia. Dodatkowo elementy, z których został wykonany, zostały starannie docinane i połączone, aby zapewnić trwałość mebla.

Nasi pracownicy

Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące stołu Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect. Wiemy jak ważne jest, aby kupujący czuli się pewni swojego wyboru i mieli pełne zaufanie do produktu. Z tego powodu jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.

Zapraszamy do zakupu!

Jeśli szukasz wyjątkowego mebla, który będzie trwały i estetyczny, to stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect jest idealny. Dzięki temu, że jest wykonany z najlepszych materiałów i jest trwały - będzie służył Ci przez długie lata. Zapraszamy do zakupu lub złożenia zamówienia. Gwarantujemy, że stół Mirto 120x80 Scab Design - concrete effect spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły produktu

SM1S-4Z5BXI

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
79 cm
Długość
119 cm

Kody produktu