Stół Mirto 80x80 Scab Design - concrete effect

W kolekcji:

Stół Mirto 80x80 Scab... Stół Mirto 80x80 Scab...
Stół Mirto 80x80 Scab... Stół Mirto 80x80 Scab...
1 705 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stół Mirto 80x80 Scab Design - concrete effect to nowoczesny stół z blokami betonowymi, który łączy design i jakość wykonania. Jest długi na 79 cm, szeroki na 79 cm i wysoki na 75 cm. Konstrukcja zapewnia trwałość i estetykę, a materiały użyte do produkcji są przyjazne dla środowiska. Idealny do wnętrz, w których chcemy wyeksponować pasję do nowoczesnych mebli.

Opis

Stół Mirto 80x80 Scab Design - Łączący design i jakość

Nasze ekskluzywne stoły do jadalni wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane przez wybitnych włoskich projektantów ze studia SCAB DESIGN. Stół Mirto 80x80 Scab Design - concrete effect to nowoczesny model stół, który łączy design i jakość w jednym. Jego kształt i kolor będą się pięknie prezentować w każdym wnętrzu.Ten prosty, ale elegancki stół wykonany jest z drewna i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mebla. Ma on następujące wymiary: wysokość 75 cm, długość 79 cm i szerokość 79 cm. Jego prostota i uniwersalność sprawiają, że będzie idealnie pasować do wnętrza każdego domu.

Nowoczesny i trwały design

Stół Mirto 80x80 Scab Design - concrete effect może być idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego konstrukcja zapewnia wytrzymałość i trwałość. Forma stół jest bardzo nowoczesna i uniwersalna - idealna do przestrzeni, w których chcemy wyeksponować naszą pasję do nowych i nowoczesnych mebli. Wszystkie elementy są estetycznie wykonane, a kolorowe bloki betonowe gwarantują niepowtarzalny design.

Najwyższa jakość wykonania

Stół Mirto 80x80 Scab Design - concrete effect wyprodukowany jest przy użyciu najlepszych materiałów, dzięki czemu służy nam długie lata z zachowaniem pięknego wyglądu i zadowalającego użytkowania. Wszystkie materiały użyte do produkcji stołu są przyjazne dla środowiska. Jakość produktu jest gwarantowana przez naszych profesjonalnych producentów, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

Dlaczego warto kupić nasz stół Mirto 80x80 Scab Design?

Chcesz, aby Twoje wnętrza miały piękny i trwały design? Stół Mirto 80x80 Scab Design - concrete effect jest idealnym rozwiązaniem. Jest to ekskluzywny stół do jadalni, który łączy w sobie jakość wykonania i design. Dodatkowo wszystkie materiały użyte do produkcji są przyjazne dla środowiska. Nasi profesjonalni pracownicy są gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania dotyczące tego produktu. Został on stworzony z myślą o komforcie i trwałości, dlatego zapewniamy Państwu, że będziecie zadowoleni z jego użytkowania. Zapraszamy do zakupu lub do złożenia zamówienia!

Szczegóły produktu

SM8S-SQ8OVG

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
79 cm
Długość
79 cm

Kody produktu