Stół Mirto 70x70 Scab Design - antracyt

W kolekcji:

Stół Mirto 70x70 Scab... Stół Mirto 70x70 Scab...
Stół Mirto 70x70 Scab... Stół Mirto 70x70 Scab...
1 532 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stół Mirto 70x70 Scab Design - antracyt to nowoczesny mebel idealny do jadalni. Wykonany z najlepszej jakości materiałów, cechuje się oryginalnym designem i wygodnymi wymiarami. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, gwarantuje długie użytkowanie bez konieczności napraw. Zespół SCAB DESIGN zapewnia kompetentną obsługę i wsparcie przy zakupie.

Opis

Materiał: drewno

Czym cechuje się stół Mirto 70x70 Scab Design - antracyt?

Stół Mirto 70x70 Scab Design - antracyt to mebel wyprodukowany przez wybitnych włoskich projektantów ze studia SCAB DESIGN, który został stworzony z myślą o jadalni. Jego niezwykły design i wygodne w użytkowaniu wymiary sprawiają, że jest to idealna propozycja dla osób szukających czegoś oryginalnego i z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wymiary stołu to: wysokość 75 cm, długość 70 cm i szerokość 70 cm. Wykonany jest on z najlepszych materiałów, które zapewnią długie lata wyglądu i zadowalającego użytkowania.

Nowoczesny design w wielu wariantach

Stół Mirto 70x70 Scab Design to nowoczesny design, który dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Klient ma możliwość wyboru spośród antracytu, drewna sosnowego lub palisanderu. Dzięki tym trzem wariantom każdy może dopasować produkt do swojego gustu i stylu. Wszystkie warianty są wyprodukowane z dbałością o szczegóły i z najwyższą precyzją.

Jakość wykonania zaspokaja najwyższe wymagania

Wszystkie stoliki Scab Design są wykonane z najwyższą precyzją i z najlepszych materiałów. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, by jak najdłużej zachowywał swój piękny wygląd oraz zadowalał użytkowanie. Stół Mirto 70x70 Scab Design to gwarancja jakości i długiego użytkowania bez konieczności przeprowadzania regularnych napraw.

Kompetentna obsługa i wsparcie przy zakupie

Zależy nam na tym, by każdy nasz klient miał pewność, że dokonuje zakupu produktu najwyższej jakości. Nasi pracownicy służą radą każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące produktu. Zespół SCAB DESIGN zapewnia również wsparcie w zakresie montażu stolików. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem stołu Mirto 70x70 Scab Design - antracyt lub chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości wykonane z dbałością o szczegóły. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu!

Szczegóły produktu

SM7S-1Z3YHV

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
70 cm
Kolor
antracytowy
Długość
70 cm

Kody produktu