Stół Mirto 70x70 Scab Design - biały

W kolekcji:

Stół Mirto 70x70 Scab... Stół Mirto 70x70 Scab...
Stół Mirto 70x70 Scab... Stół Mirto 70x70 Scab...
1 532 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stół Mirto 70x70 Scab Design - biały to elegancki stół z włoskiego studia SCAB DESIGN, idealny do nowoczesnych wnętrz. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, odporny na zarysowania i zabrudzenia. Świetnie sprawdzi się w jadalni jako miejsce spotkań z rodzinnymi i przyjaciółmi.

Opis

Stół Mirto 70x70 Scab Design - biały

Stół Mirto 70x70 Scab Design - biały to połączenie wyjątkowego designu z wysokojakościowym wykonaniem. Meble te wytworzone zostały w renomowanym włoskim studio SCAB DESIGN przez zespół profesjonalnych projektantów. Stół posiada atrakcyjny design, który pasować będzie do nowoczesnych wnętrz. Jego parametry to: długość 70 cm, szerokość 70 cm i wysokość 75 cm.

Stół Mirto 70x70 Scab Design - biały wykonany jest z najlepszych materiałów co wpływa na jego wytrzymałość oraz długotrwały piękny wygląd. Produkt został zaprojektowany tak, aby wygodnie mógł służyć przez długie lata. Świetnie sprawdzi się w jadalni, jako miejsce spotkań rodzinnych czy imprez z przyjaciółmi.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Stół Mirto 70x70 Scab Design - biały wykonany jest z najlepszego materiału, aby zapewnić jego wysoką jakość oraz trwałość. Mamy pewność, że będzie to mebel, który posłuży przez lata. Warto dodać, że stół Mirto jest odporny na zarysowania oraz zabrudzenia, a jego utrzymanie w czystości jest dziecinnie proste.

Zalety naszego produktu

Nasz produkt posiada wiele zalet. Stół Mirto 70x70 Scab Design - biały to:

  • odporność na zarysowania i zabrudzenia
  • łatwe utrzymanie w czystości
  • nowoczesny design
  • świetnie sprawdzi się w jadalni
  • atrakcyjny design
  • wytrzymałość i wysoka jakość wykonania

Jeżeli szukasz produktu o doskonałej jakości, nowoczesnym designie oraz wysokich walorach użytkowych, stół Mirto 70x70 Scab Design - biały jest idealnym wyborem. Zrealizuj swoje wizualizacje wnętrza i ciesz się pięknie urządzonym domem.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy służą pomocą i odpowiedzą na wszystkie pytania, aby zapewnić Państwu komfort zakupów. Zdecyduj się na zakup stolika Mirto 70x70 Scab Design - biały i ciesz się wygodą i pięknym designem. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się nowoczesnym stołem jadalnianym, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Szczegóły produktu

SM7S-1Z3YHV

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
70 cm
Kolor
biały
Długość
70 cm

Kody produktu