Stół Per 3 Scab Design - antracyt

W kolekcji:

Stół Per 3 Scab Design -... Stół Per 3 Scab Design -...
Stół Per 3 Scab Design -... Stół Per 3 Scab Design -...
1 648 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stół Per 3 Scab Design - antracyt to luksusowy i stabilny stół o wymiarach 170/195/220 cm x 100 cm x 75 cm, który idealnie wpisze się w nowoczesne wnętrza. Wykonany z najlepszych materiałów, gwarantuje doskonałą jakość i niepowtarzalny design. Zamów i ciesz się pięknym stołem Per 3 Scab Design w swojej jadalni.

Opis

Niezwykły stół Per 3 Scab Design w wersji antracyt.

Jeśli szukasz mebla, który stanie się sercem twojej jadalni, to z całą pewnością zainteresuje cię prezentowany stół Per 3 Scab Design w kolorze antracyt. Ten luksusowy stół zaprojektowany przez wybitnych włoskich projektantów ze studia SCAB DESIGN perfekcyjnie wpisze się w styl nowoczesnego wnętrza. Jeśli chodzi o jakość wykonania, to nie mamy tu do czynienia z żadnymi kompromisami. Stół Per 3 Scab Design w całości wykonany jest z najlepszych materiałów, dzięki czemu będzie służył przez lata. Stół jest bardzo stabilny i solidny, został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wygodnym użyciu.

Jego wymiary są wystarczające, aby pomieścić wokół niego wiele osób.

Stół ma wymiary 170/195/220 cm długości i 100 cm szerokości oraz wysokość 75 cm. Został zaprojektowany tak, aby pomieścić wokół niego szerokie grono gości. Jeśli już wybierzesz ten wyjątkowy mebel do twojej jadalni, będziesz cieszyć się z poczucia luksusu, jakie oferuje.

Doskonała jakość oraz niepowtarzalny design.

Stół Per 3 Scab Design to doskonała jakość w połączeniu z niepowtarzalnym stylem. Jeśli szukasz mebla, który wyróżni twoje wnętrze, to jest to idealny wybór. Odpowiednio dobrane dodatki mogą jeszcze bardziej podkreślić charakter tego luksusowego stołu.Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli ci wszelkich informacji, których potrzebujesz do złożenia zamówienia. Postaramy się również, aby twoje zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się niezwykłym stołem Per 3 Scab Design.

Zamów i ciesz się pięknym stołem.

Jeśli szukasz mebla, który pozwoli ci poczuć się jak w luksusowym wnętrzu, to zamów włoski stół Per 3 Scab Design. Jest to mebel, który na pewno będzie doskonałym dodatkiem i zostanie z tobą na długie lata. Postaramy się, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się pięknym stołem, który zaprojektowali wybitni włoscy projektanci. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Złóż zamówienie i ciesz się pięknym stołem w twojej jadalni.

Szczegóły produktu

SP3S-7HUIWG

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
100 cm
Kolor
antracytowy
Długość
170 cm

Kody produktu