Stół Per 3 Scab Design - lniany

W kolekcji:

Stół Per 3 Scab Design -... Stół Per 3 Scab Design -...
Stół Per 3 Scab Design -... Stół Per 3 Scab Design -...
1 648 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Stół Per 3 Scab Design - lniany to ekskluzywny i elegancki stół do jadalni wykonany z najwyższej jakości drewna i lnu. Jego design łączy funkcjonalność i wygląd, a dzięki systemom zapewniającym wygodę, jest idealnym wyborem zarówno na codzienne posiłki, jak i spotkania towarzyskie. Wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałość i styl przez wiele lat.

Opis

Eleganckie stoły drewniane od SCAB DESIGN

Zaproś do swojego domu luksusowe i wyjątkowe meble, których design stanowi połączenie funkcjonalności i wyglądu. W naszym asortymencie znajduje się ekskluzywny stół do jadalni Per 3 Scab Design - lniany. Stworzony przez wybitnych włoskich projektantów z firmy SCAB DESIGN, jest doskonale wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Łącz wygodę i dobry design

Jeśli szukasz stołu, który będzie pasował do Twojego wystroju wnętrza, stół Per 3 jest idealnym wyborem. Elegancja i spokój zaprojektowanego mebla sprawia, że jest on idealnym wyborem do wielu wnętrz. Stół wykonany jest z wytrzymałego drewna i lnu, dzięki czemu będzie służył tak samo dobrze przez lata.

Korzyści ze stołów drewnianych

Stoły drewniane są wytrzymałe i wystarczająco trwałe, aby służyć przez całe lata. Ich naturalny wygląd w połączeniu z wygodą, jaką zapewniają, czynią je jednym z najlepszych wyborów jeśli chodzi o meble do domu. Stół Per 3 jest wyposażony w systemy, które zapewniają wygodę zarówno podczas codziennych posiłków, jak i spotkań towarzyskich.

Wysoka jakość wykonania

W każdym projekcie jakość ma kluczowe znaczenie dla nas. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać jedynie materiały najwyższej jakości, ponieważ wierzymy, że oferują one najlepszą możliwą trwałość i styl. Stół Per 3 jest wykonany z wytrzymałego drewna i lnu, co sprawia, że jego wygląd pozostaje piękny przez lata.

Zapraszamy do zakupu lub złożenia zamówienia

Jeśli szukasz wyjątkowego stołu drewnianego, stół Per 3 Scab Design - lniany będzie idealnym wyborem. Jest to mebel, który zadowoli Cię zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Wszystkie nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i starannie zaprojektowane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Złóż zamówienie lub dokonaj zakupu już dzisiaj, aby przekonać się, jak wygodny i trwały jest stół Per 3 Scab Design - lniany.

Szczegóły produktu

SP3S-7HUIWG

Karta katalogowa

Wysokość
75 cm
Szerokość
100 cm
Kolor
lniany
Długość
170 cm

Kody produktu