120 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 120 elementów

Aktywne filtry

Hokery dla firm

Hokery, nazywane również stołkami barowymi, to krzesła, które mają podwyższone nogi, natomiast siedzisko umieszczone jest znacznie wyżej niż w standardowych krzesłach. Hokery mogą mieć jedną podstawę albo trzy lub cztery nogi. Niektóre modele przypominają typowe krzesła, inne natomiast stołki, które spotyka się w barach.

Włoskie hokery dla firm

Hokery dla firm mają wyprofilowane siedziska, które zapewniają odpowiedni komfort siedzenia. Mogą mieć specjalne oparcie na dolną część pleców lub wysokie, na cały tył, a także podłokietniki. Najczęściej jednak spotkać można hokery o prostej konstrukcji, która składa się tylko z siedziska i podstawy na nogi. Krzesła tego typu służą do siadania przy podwyższonych blatach, dlatego wykorzystywane są w barach i w innych lokalach gastronomicznych. Hokery, które mają tylko jedną nogę, mogą być regulowane.

Certyfikowane włoskie hokery dla firm

Hokery dla firm mogą być produkowane z różnych materiałów. Niektóre z modeli są jednolite, natomiast inne mają siedziska i podstawy wykonane z dwóch różnych surowców. Dostępne w sprzedaży są hokery wykonane w całości z metalu, drewna lub plastiku, z metalową podstawą oraz tapicerowanym siedziskiem, które obite jest ekoskórą, welurem lub wykonane z tworzywa sztucznego. Hokery dla firm mogą mieć drewnianą podstawę, metalowe lub skórzane siedzisko oraz drewniane nóżki. Wszystkie krzesła tego typu wykonane są z trwałych i solidnych materiałów. Mogą być w różnych wzorach i kolorach, począwszy od klasycznych, na bardzo intensywnych kończąc.

Drewniane hokery dla firm

Największą popularnością cieszą się drewniane hokery dla firm. Będą pasować do wielu pomieszczeń, do wnętrz urządzonych w każdym stylu. Natomiast hokery ze skórzanym siedziskiem będą prezentować się zawsze elegancko i luksusowo i mogą stać się prawdziwą wizytówką firmy. Skóra jest również materiałem trwałym, odpornym na działania niekorzystnych czynników mechanicznych, łatwo ją również utrzymać w czystości. Hokery plastikowe, wbrew pozorom bardzo wytrzymałe, tworzone są ze sztucznego tworzywa najwyższej jakości. Mogą mieć nowoczesne, fantazyjne formy, być zaokrąglone, w geometryczne wzory. Prawdziwą nowością są hokery przezroczyste lub takie, które stylizowane są na stare krzesła.

Funkcjonalne hokery dla firm

Hokery dla firm różnią się między sobą nie tylko budową i materiałami, z których są wykonane. Mogą mieć także różne funkcje, niektóre bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu. Jedną z nich jest możliwość obrotu o trzysta sześćdziesiąt stopni. Zwiększa to komfort użytkowania, ponieważ można nie tylko obracać się w każdą stronę, ale także swobodnie zejść z tego krzesła. Wybierając hokery dla firmy, warto zwrócić również uwagę na siedziska, które powinny być odpowiednio wyprofilowane, zwłaszcza jeśli nie mają oparcia.

Hokery dla firm mogą posiadać zdejmowaną tapicerkę, zapinaną na zamek błyskawiczny, otwór w siedzisku ułatwiający przestawianie, lekką konstrukcję, podstawę na kółkach oraz bardzo ozdobne siedziska, np. z kryształkami, cekinami lub koralikami.