Krzesło Lisa Club Scab Design - brązowe

W kolekcji:

Krzesło Lisa Club Scab... Krzesło Lisa Club Scab...
Krzesło Lisa Club Scab... Krzesło Lisa Club Scab...
Krzesło Lisa Club Scab... Krzesło Lisa Club Scab...
1 249 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Krzesło Lisa Club Scab Design to oryginalne włoskie krzesło, łączące nowoczesny styl z klasycznym, w kolorze brązowym. Posiada wszystkie wymagane certyfikaty jakości, ma siedzisko wyposażone w profilowane oparcie i wyściełane miękkim obiciem oraz podłokietniki, zapewniające komfortowe siedzenie. Konstrukcja jest bardzo trwała, a wymiary to 78x45x52x60 cm.

Opis

Krzesło Lisa Club Scab Design – brązowe

Jeśli szukasz designerskiego krzesła, które wyróżni się w Twoim wnętrzu, krzesło Lisa Club Scab Design – brązowe będzie idealnym wyborem. To włoskie krzesło, świetnie łączące nowoczesny styl z klasycznym, które oczaruje swoją oryginalnością. Posiada wszystkie wymagane certyfikaty jakości, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz jedynie najlepsze produkty.Siedzisko krzesła wykonano z wysokiej jakości materiału, charakteryzującego się doskonałymi właściwościami technicznymi i użytkowymi. Dodatkowo ułatwia to czyszczenie i utrzymanie krzesła w czystości. Wszystkie elementy krzesła są starannie wykończone.

Wizualny look

Krzesło Lisa Club Scab Design – brązowe ma wyrazisty wizualny look. Pozwala odświeżyć i odmienić wystrój swojego wnętrza. Stylowa barwa brązowa sprawia, że krzesło jest atrakcyjne dla oka, a jego geometryczne kształty i solidna budowa trwale zapadną w pamięć, zarówno Twoją jak i Twoim gościom.

Komfortowe siedzenie

Krzesło Lisa Club Scab Design – brązowe ma siedzisko, które zostało zaprojektowane i wykonane przez najlepszych specjalistów, aby zapewnić Ci komfortowe siedzenie. Siedzisko wyposażone jest w profilowane oparcie i wyściełane miękkim obiciem oraz podłokietniki, abyś mógł wygodnie usiąść na wiele godzin.

Funkcjonalność i wytrzymałość

Krzesło Lisa Club Scab Design - brązowe posiada mocną, stabilną konstrukcję, która jest wytrzymała i odporna na długotrwałe użytkowanie. Jego wytrzymałość została potwierdzona certyfikatem CATAS. Ponadto ma wygodne i funkcjonalne wymiary, wysokość całkowita 78 cm, wysokość siedziska 45 cm, szerokość 52 cm i głębokość 60 cm.

Kup Krzesło Lisa Club Scab Design – brązowe!

Jeśli szukasz designerskiego krzesła w wyjątkowym stylu, które zapewni Ci komfortowe siedzenie i doskonały wygląd, Krzesło Lisa Club Scab Design – brązowe jest idealnym wyborem. Ta wysokiej jakości konstrukcja jest trwała i wytrzymała, abyś mógł je cieszyć przez lata. Jeśli masz jakieś pytania nasz zespół chętnie Ci w tym pomoże. Zamów je teraz i ciesz się wyjątkowym krzesłem w Twoim domu!

Szczegóły produktu

KLCS-IPVT1L

Karta katalogowa

Wysokość
78 cm
Szerokość
52 cm
Kolor
brązowy
Wysokość siedziska
45 cm
Podłokietniki
nie

Kody produktu