60 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 60 elementów

Aktywne filtry

Stoły do restauracji

O charakterze i klimacie restauracji decyduje nie tylko jedzenie, które jest tam serwowane - równie ważne są meble, akcesoria i dodatki, w tym przede wszystkim stoły do restauracji, przy których można wygodnie zasiąść i delektować się zamówionym posiłkiem. Można nawet powiedzieć, że to jeden z kluczowych elementów każdej sali restauracyjnej, dlatego wybór odpowiednich stołów powinien być dobrze przemyślany.

Mniejsze i większe włoskie okrągłe stoły do restauracji

Okrągłe stoły do restauracji to jedno z najbardziej ponadczasowych rozwiązań - sprawdzą się przede wszystkim w mniejszych lokalach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota, i w których panuje bardziej kameralny klimat. Nieduże okrągłe stoliki to na pewno świetne rozwiązanie do klimatycznych kawiarni i restauracji, które lubią odwiedzać pary lub nieduże grupy znajomych - w razie potrzeby do okrągłego stolika zawsze można dostawić dodatkowe krzesło. Okrągłe stoły do restauracji dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego metrażu, a także w różnych modelach - bez problemu więc dopasuje się je zarówno do nowoczesnych lokali, jak i tych bardziej w stylu retro.

Prostokątne stoły do restauracji

Prostokątne stoły do restauracji sprawdzą się przede wszystkim w lokalach o większym metrażu - odpowiednio ustawione zapewniają wygodę w spożywaniu posiłków nawet przez całą rodzinę - klasyczny prostokątny stół to miejsce dla co najmniej 5-6 osób, jeśli żaden z jego boków nie przylega na przykład do ściany. W przypadku gdy w restauracji spotykają się jeszcze większe grupy osób, to wtedy warto postawić na jeszcze większe stoły, tzw. biesiadne stoły do restauracji, które zapewnią wygodne spożywanie posiłku jeszcze większej grupie osób. Wielkość więc i kształt stołów warto dopasować przede wszystkim do metrażu lokalu, a także ilości gości pojawiających się w nim najczęściej. Warto pamiętać, że zbyt duże stoły mogą sprawić, że restauracja będzie wydawać się mało klimatyczna, natomiast za małe będą po prostu dla gości niewygodne, dlatego wielkość stołów do restauracji jest w bardzo istotna.

Stylowe i solidne stoły do restauracji

Klimatyczne i chętnie odwiedzane restauracje to także te, w których wystrój jest dobrze przemyślany, a wszystkie jego elementy spójne, dlatego stoły do restauracji dostępne są w bardzo różnorodnym wyborze, dzięki czemu każdy inwestor znajdzie odpowiednie stoły dla swojej unikalnej restauracji. Kluczowe w tej kwestii jest między innymi zastosowanie odpowiednich blatów oraz nóg, które mogą się bardzo od siebie różnić i tym samym oddawać oryginalny charakter lokalu.

Wszystkie stoły do restauracji muszą odznaczać się precyzyjnym wykonaniem i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów - są one intensywnie eksploatowane i narażone na różnorodne czynniki, które mogą przyspieszyć ich zużycie. Dlatego właśnie w stołach do restauracji stosuje się takie rozwiązania, które nie tylko przedłużą żywotność każdego stołu, ale również sprawią, że długo będzie prezentował się idealnie pod względem estetycznym.