60 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 60 elementów

Aktywne filtry

Stoły do hotelu

Hotel to miejsce, które pełni bardzo wiele różnych funkcji. Oczywiście główną usługą świadczoną przez hotele jest zapewnienie gościom wygodnego pokoju do spania. Warto jednak podkreślić, że w dzisiejszych czasach hotele to nie tylko baza noclegowa, ale także miejsce organizacji wielu ważnych spotkań, szkoleń i konferencji. Oznacza to, że właściciele hoteli muszą dołożyć wszelkich starań, aby ich biznes odpowiadał potrzebom klientów. Odpowiednie wyposażenie hotelu to absolutna podstawa do tego, aby mógł on dobrze spełniać swoją funkcję. Sprawdź, czym charakteryzują się stoły do hotelu i jak dobrze wybrać meble do poszczególnych pomieszczeń.

Stoły do hotelowej sali konferencyjnej.

Sala konferencyjna to nowy standard, któremu starają się sprostać wszyscy właściciele hoteli. W takich salach organizuje się setki spotkań, warsztatów, szkoleń i konferencji biznesowych. Bardzo ważne jest zatem, aby hotelowa sala konferencyjna łączyła w sobie praktyczność i funkcjonalność z bezpretensjonalną, prostą estetyką. Punktem centralnym każdej sali konferencyjnej jest przestronny stół, do którego może zasiąść co najmniej kilkanaście osób. Stoły do hotelu powinny mieć prostą strukturę i neutralną kolorystykę. Z uwagi na intensywną eksploatację, stół konferencyjny powinien być łatwy w utrzymaniu. Z tego względu zaleca się, aby wybierać spośród modeli wykonanych z okleiny fornirowej. Bez problemu poddaje się ona czyszczeniu i nie wymaga stosowania specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Fornirowe stoły zapewniają jednolitą strukturę mebla.

Stoły do hotelu - restauracja i pokoje gościnne.

Hotel, który dysponuje własną salą konferencyjną i restauracją, musi odznaczać się spójną estetyką. Wystrój, jak i wyposażenie hotelowej restauracji, powinien doskonale pasować do stylu, w jakim wykończone są pokoje gości i reszta pomieszczeń, którą hotel oddaje do ich dyspozycji. Rozmiar, kształt i styl stołów do hotelowej restauracji to wypadkowa wielu czynników, takich jak ilość miejsca i jego ogólny klimat. Bardzo ważne jest jednak, aby wybierać meble, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Te same zasady obowiązują przy wyborze stołów do pokoi gości. Hotelowe pokoje zwykle wyposażone są w małe, kawowe stoliki, które nie zajmują dużo miejsca. Doskonałym wyborem są zatem niewielkie, okrągłe stoliki, które nadają pomieszczeniu odrobiny elegancji.

Na co zwrócić uwagę wybierając stoły do hotelu?

Stoły do hotelu, jak i wszystkie pozostałe meble oddane do dyspozycji gości, powinny odznaczać się trwałością i praktycznością. Bardzo ważne jest, aby styl mebli w poszczególnych pomieszczeniach był spójny i oddawał charakter całego hotelu. Meble hotelowe poddawane są intensywnej eksploatacji, przez co mogą zużywać się szybciej, niż meble domowe. Osoby, które podjęły się trudnego zadania, jakim jest aranżacja hotelowej przestrzeni, muszą zdawać sobie sprawę z tego, że klienci zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Bardzo ważne jest zatem, aby kierować uwagę w stronę niepozornych detali, które mogą zaważyć na reputacji całego hotelu.