60 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 60 elementów

Aktywne filtry

Stoły do ogródka

Stół to bardzo ważny element aranżacji każdego ogrodu przydomowego. To właśnie przy nim często spędza się wolny czas z przyjaciółmi i rodziną. To także miejsce centralne, przy którym odbywają się wszystkie letnie imprezy.

Stół do ogródka przy barze lub restauracji

W sprzedaży są stoły ogrodowe, które mogą być różnej wielkości i mieć rozmaite kształty. Wykonane są z plastiku, z drewna, mają szklany blat lub są gładkie. Największą popularnością cieszą się stoły plastikowe, które są najczęściej wybierane przez działkowiczów. Ciekawą opcją będą stoły ogrodowe wykonane z materiałów plecionych. Zyskują one coraz większą popularność.

Wybierz odpowiedni, wytrzymały na warunki atmosferyczne stół.

Stoły do ogródka mogą przybierać rozmaite formy i rozmiary. W sprzedaży są stoły okrągłe, owalne, prostokątne i kwadratowe, a nawet ośmiokątne. Okrągłe stoliki, niewielkich rozmiarów będą idealne dla dzieci, natomiast większe, owalne lub prostokątne posłużą idealnie podczas letnich imprez z grillem. Stoły do ogródka mogą być również rozkładane.

Metalowe lub plastikowe stoły sprawdzą się najlepiej.

Jednym z często używanych materiałów na stoły do ogródków jest metal. Takie stoliki najczęściej występują połączone z różnymi, innymi materiałami. Często spotkać można metalowy stół z drewnianym blatem lub z przeszklonym. Blaty mogą być również metalowe, ażurowe. Stoły do ogródka żeliwne są bardzo ciężkie, natomiast te z aluminium lżejsze. Oba są bardzo trwałe, trzeba je jednak odpowiednio pielęgnować, aby nie zardzewiały.

Bardzo dużą popularnością cieszą się stoły do ogródka wykonane z plastiku lub innego tworzywa sztucznego. Są one bardzo lekkie i bez problemu można je przestawiać. Odporne są również na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady śniegu, deszczu i silny wiatr. Stoły takie są mało stabilne, mogą pękać oraz przewracać się, jeśli nie są odpowiednio zabezpieczone.

Drewniane stoły wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Innym rodzajem stołów ogrodowych są te wykonane z drewna. Idealnie wkomponują się w każdą aranżację ogrodu. Niestety, takie meble ogrodowe wymagają regularnej konserwacji, tylko wtedy można się nimi cieszyć przez długi czas. Stoły drewniane są również bardzo ciężkie i trudno je przenosić. Tradycyjne stoły do ogródka najczęściej wykonane są z drewna krajowego, ale znajdują się także modele wykonane z mahoniu i meranti. Bardzo popularne są stoły w stylu góralskim oraz takie w stylu staropolskim. Stoły drewniane mają przeważnie proste kształty. Mogą być owalne, okrągłe lub prostokątne. Mniejsze mogą być składane.

Stoły plecione do restauracji.

Dobrym rozwiązaniem są stoły plecione ogrodowe. Najczęściej są one z rattanu, wikliny lub technorattanu. Są one bardzo lekkie i idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje ogrodów. Można je także z łatwością przenieść i postawić w dowolne miejsce. Plecione stoły ogrodowe, niedużych rozmiarów, można również postawić na balkonie.

Ogród to bardzo ważne miejsce dla każdego, kto ma dom. W lecie i na wiosnę spędza się w tym miejscu wiele czasu, dlatego należy go urządzić tak, aby znalazły się w nim podstawowe meble, takie jak stół. Będzie można spożywać przy nim posiłki po dniu pełnym pracy, z przyjaciółmi grillować lub pobawić się z dziećmi.