60 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 60 elementów

Aktywne filtry

Stoły do poczekalni

Poczekalnia to bardzo ważne pomieszczenie w firmie. Często stanowi jej wizytówkę i dlatego powinna być urządzona w jak najlepszym stylu. Aranżacja tego wnętrza i jego funkcjonalność ma szczególne znaczenie w obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele, kluby fitness, biurowce. W wywołaniu odpowiedniego wrażenia na kliencie pomoże na pewno odpowiednie umeblowanie, a także stół, niezbędny w takim miejscu.

Stoły do poczekalni - solidne i stabilne włoskie stoły.

Stoły do poczekalni muszą nie tylko dobrze wyglądać, ale także być solidne i stabilne. Powinny być również łatwe do utrzymania w czystości i odpowiednio pielęgnowane. Dlatego stoły do poczekalni, a także pozostałe meble, powinny być nie tylko stylowe i ładne, ale przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Stoły do poczekalni to bardzo ważny element w tym pomieszczeniu. Wiele firm wita swoich klientów właśnie w stylowo urządzonej poczekalni, która wyposażona jest w estetyczne meble. Wśród nich kluczowe są nie krzesła, a stoły, przy których klienci mogą przygotowywać się do rozmów i negocjacji, uzupełniać dokumenty albo napić się kawy i coś przekąsić.

Wygodny zakątek dla Twoich klientów.

Chcąc stworzyć większą część wypoczynkową, można stół połączyć z sofami dwuosobowymi lub z pufami. Na stole postawić można różne gadżety firmowe, ulotki, foldery lub stojak z wizytówkami. Stoły do poczekalni mogą być rozmaite. Niektóre z nich nie różnią się w ogóle od mebli, które postawić można w salonie czy w sypialni. Nieduże stoły pasować będą również do jadalni, a także do gabinetów firmowych. Nowoczesne stoły do poczekalni mogą mieć chromowany stelaż, stabilną nogę, z dużą i okrągła podstawą. Małe stoły do poczekalni mogą mieć również minimalistyczne kształty. Dzięki temu nadają się nie tylko do poczekalni, biur i recepcji.

Dobierz odpowiednie materiały i wykończenie stołu do Twojej poczekalni.

Stoły do poczekalni mogą mieć blaty z laminatu, z trwałą, gładką oraz wytrzymałą powierzchnią. Jest ona łatwa do utrzymania w czystości. Aby usunąć wszelkie plamy i ślady po jedzeniu, wystarczy przetrzeć je wilgotną ścierką. Stoły w poczekalni mogą mieć różne wykończenia, które ułatwiają dopasowanie ich do innych mebli. W sprzedaży dostępne są modele, które mają rozmaite blaty i wysokości. Bardzo popularne są stoły do poczekalni z blatem asymetrycznym, który imituje drzewo. Można je postawić w każdej poczekalni, bez względu na styl, w którym jest urządzona. Smukłe, stabilne ramy stołów sprawiają, że stoliki takie bardzo łatwo komponują się z każdym otoczeniem.

Czasem zwykły stolik kawowy do poczekalni wystarczy.

W poczekalniach bardzo często spotkać można małe stoliki kawowe, które mają blat w kształcie prostokąta lub takie, które mają drewniane stelaże, z blatem pokrytym okleiną przypominającą drewno. takie stoliki mogą mieć pod spodem półkę, na której można położyć kolorową prasę, która umili klientowi oczekiwanie na wizytę. Stoły do poczekalni dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach. Stoły z metalowymi nogami, które są bardzo stabilne i wytrzymałe, najlepiej sprawdzą się w takich pomieszczeniach. Urządzając poczekalnię, warto dokładnie przemyśleć, jakie meble sprawdzą się najlepiej. Warto kupić solidne modele od znanego producenta.