60 produktów

Wyświetlanie 1-36 z 60 elementów

Aktywne filtry

Stoły ogrodowe

Stół to bardzo ważny element aranżacji każdego ogrodu przydomowego. To właśnie przy nim często spędza się wolny czas z przyjaciółmi i rodziną. To także miejsce centralne, przy którym odbywają się wszystkie letnie imprezy.

Włoskie stoły ogrodowe w naszej ofercie

W sprzedaży są stoły ogrodowe, które mogą być różnej wielkości i mieć rozmaite kształty. Wykonane są z plastiku, z drewna, mają szklany blat lub są gładkie. Największą popularnością cieszą się stoły plastikowe, które są najczęściej wybierane przez działkowiczów. Ciekawą opcją będą stoły ogrodowe wykonane z materiałów plecionych. Zyskują one coraz większą popularność.

Stoły do ogródka mogą przybierać rozmaite formy i rozmiary. W sprzedaży są stoły okrągłe, owalne, prostokątne i kwadratowe, a nawet ośmiokątne. Okrągłe stoliki, niewielkich rozmiarów będą idealne dla dzieci, natomiast większe, owalne lub prostokątne posłużą idealnie podczas letnich imprez z grillem. Stoły do ogródka mogą być również rozkładane.

Stalowe stoły ogrodowe

Jednym z często używanych materiałów na stoły do ogródków jest metal. Takie stoliki najczęściej występują połączone z różnymi, innymi materiałami. Często spotkać można metalowy stół z drewnianym blatem lub z przeszklonym. Blaty mogą być również metalowe, ażurowe. Stoły do ogródka żeliwne są bardzo ciężkie, natomiast te z aluminium lżejsze. Oba są bardzo trwałe, trzeba je jednak odpowiednio pielęgnować, aby nie zardzewiały.

Stoły ogrodowe z tworzywa sztucznego

Bardzo dużą popularnością cieszą się stoły do ogródka wykonane z plastiku lub innego tworzywa sztucznego. Są one bardzo lekkie i bez problemu można je przestawiać. Odporne są również na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady śniegu, deszczu i silny wiatr. Stoły takie są mało stabilne, mogą pękać oraz przewracać się, jeśli nie są odpowiednio zabezpieczone.

Drewniane stoły ogrodowe

Innym rodzajem stołów ogrodowych są te wykonane z drewna. Idealnie wkomponują się w każdą aranżację ogrodu. Niestety, takie meble ogrodowe wymagają regularnej konserwacji, tylko wtedy można się nimi cieszyć przez długi czas. Stoły drewniane są również bardzo ciężkie i trudno je przenosić. Tradycyjne stoły do ogródka najczęściej wykonane są z drewna krajowego, ale znajdują się także modele wykonane z mahoniu i meranti. Bardzo popularne są stoły w stylu góralskim oraz takie w stylu staropolskim. Stoły drewniane mają przeważnie proste kształty. Mogą być owalne, okrągłe lub prostokątne. Mniejsze mogą być składane.

Rattanowe stoły ogrodowe

Dobrym rozwiązaniem są stoły plecione ogrodowe. Najczęściej są one z rattanu, wikliny lub technorattanu. Są one bardzo lekkie i idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje ogrodów. Można je także z łatwością przenieść i postawić w dowolne miejsce. Plecione stoły ogrodowe, niedużych rozmiarów, można również postawić na balkonie.

Ogród to bardzo ważne miejsce dla każdego, kto ma dom. W lecie i na wiosnę spędza się w tym miejscu wiele czasu, dlatego należy go urządzić tak, aby znalazły się w nim podstawowe meble, takie jak stół. Będzie można spożywać przy nim posiłki po dniu pełnym pracy, z przyjaciółmi grillować lub pobawić się z dziećmi.