Krzesło Piu z podłokietnikami Scab Design - beżowe

W kolekcji:

Krzesło Piu z... Krzesło Piu z...
Krzesło Piu z... Krzesło Piu z...
Krzesło Piu z... Krzesło Piu z...
335 zł
Szacowany czas realizacji: 30 dni roboczych Koszt dostawy: darmowa dostawa!
Ilość

Minimalna wielkość zamówienia dla produktu - 2.

Krzesło Piu z podłokietnikami Scab Design - beżowe to wyjątkowe, nowoczesne i stylowe krzesło o wysokiej jakości wykonania. Krzesło to posiada certyfikat CATAS oraz jest łatwe w czyszczeniu. Dzięki swoim wymiarom oraz ergonomicznemu kształtowi zapewni użytkownikowi najwyższy komfort. Krzesło Piu nadaje się do każdego wnętrza i jest idealnym dodatkiem do intensywnego użytkowania.

Opis

waga: 7,8 kg

Krzesło Piu z podłokietnikami Scab Design - beżowe

Krzesło Piu z podłokietnikami Scab Design to wyjątkowe krzesło wygładzone w nowoczesnej stylistyce, zaprojektowane przez jednego z najlepszych włoskich producentów Scab Design. Ten minimalistyczny projekt będzie idealnie pasować do każdej aranżacji, a jego wysoka jakość wykonania, wytrzymałość, wysokie bezpieczeństwo, a także certyfikat CATAS nie pozostawiają wątpliwości co do jego jakości. Krzesło scab Piu z podłokietnikami będzie przy okazji zapewniać Ci duży komfort użytkowania – wszystko dzięki wygodnemu siedzisku wykonanemu z doskonałych materiałów i wymiarów 82 cm wysokości, 45 cm wysokości siedziska, 58 cm szerokości oraz 54 cm głębokości.

Jakość i wykonanie

Krzesła Scab Design wytwarzane są według norm jakości CATAS przy wykorzystaniu najnowszych technologii – dzięki czemu gwarantują one wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo. Co więcej, krzesła Piu są łatwe do czyszczenia – wszystko dzięki swojemu zmywalnemu materiałowi. Siedziska zostały zaprojektowane tak, by zapewnić Ci najwyższą wygodę – ich specjalny kształt i wyprofilowanie będą wspierać Twoją postawę.

Krzesło Piu Scab Design – idealne do każdego wnętrza

Krzesło Piu Scab Design to piękne i stylowe krzesło, które z powodzeniem może znaleźć się zarówno w klubie, restauracji jak i w Twoim domu. Dzięki swojej wszechstronności będzie pozytywnie wyglądać w każdym wnętrzu. Krzesło Piu z podłokietnikami Scab Design to doskonały dodatek do każdego nowoczesnego lub klasycznego otoczenia, a dzięki możliwości sztaplowania i wytrzymałości, nadaje się do intensywnego użytkowania.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego produktu, zadzwoń i zapytaj naszych pracowników. Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w wyborze idealnego krzesła, dopasowanego do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj – zamów już dziś Krzesło Piu z podłokietnikami Scab Design i ciesz się wyjątkową stylistyką, wysoką jakością wykonania i najwyższym komfortem użytkowania.

Szczegóły produktu

KPZPS-9YO5ZC

Karta katalogowa

Wysokość
82 cm
Szerokość
58 cm
Kolor
beżowy
Wysokość siedziska
45 cm
Podłokietniki
tak

Kody produktu