Aktywne filtry

Stoliki SCAB Design

Stolik to jeden z najważniejszych sprzętów wyposażenia zarówno naszych domów, mieszkań, jak i różnego rodzaju lokali usługowych, takich jak kawiarnia czy restauracja, a także biur, pokojów hotelowych czy recepcji. Powinny więc nie tylko odznaczać się odpowiednią estetyką, ale również funkcjonalnością. Jak w te potrzeby wpisują się stoliki Scab Design?

Stoliki Scab Design - ponadczasowe i modne

Włoskie stoliki Scab Design to przede wszystkim ponadczasowa klasyka, która jednak odznacza się unikalnym i modnym designem, dzięki czemu idealnie wpisuje się w oczekiwania osób, które poszukują modnych rozwiązań do swoich domów czy lokali usługowych. Proste formy nawiązują do obecnego w aranżacjach wnętrz minimalizmu, a precyzyjnie przemyślane detale czynią z nich interesujące i unikalne meble o wysokiej funkcjonalności. Dzięki tym cechom mamy możliwość nadania swoim wnętrzom elegancji oraz zupełnie świeżego charakteru.

Stoliki Scab Design - do wnętrz prywatnych i komercyjnych

Stoliki od tego włoskiego producenta to szeroki wybór mebli, które sprawdzą się zarówno do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych. Dostępne są w różnorodnych wariantach oraz wymiarach, dzięki czemu sprawdzą się jako uniwersalne stoliki do salonów, a także oryginalne meble do klimatycznej kawiarni czy restauracji. W jednym i drugim przypadku odznaczają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długie i wygodne użytkowanie tego rodzaju sprzętów. Są chętnie wybierane również przez właścicielu hoteli czy nowoczesnych biur - służą długo i wydajnie, a przy tym odznaczają się wyjątkową stylistyką.

Stoliki kawowe Scab Design

Na uwagę zasługują przede wszystkim stoliki kawowe Scab Design. Proste formy oraz minimalistyczne, ale świetnie przemyślane dodatki sprawiają, że miejsce przeznaczone na poranną lub popołudniową kawę zachęca do relaksu z filiżanką kawy czy herbaty. Mogą różnić się przede wszystkim kształtem i wielkością blatu - okrągłe, kwadratowe czy prostokątne wpiszą się idealnie w każdą prywatną oraz komercyjną przestrzeń. Ponadto mogą one także różnić się wysokością oraz rodzajem i liczbą zastosowanych nóżek, dzięki czemu idealnie dopełnią każde meble salonowe, kawiarniane czy hotelowe takie jak krzesła, fotele czy niższe i wygodne sofy. Dostępne są także w bogatej kolorystyce, co jeszcze bardziej podkreśli charakter miejsca, w którym zostaną usytuowane.

Precyzja wykonania, funkcjonalizm i dbałość o najmniejszy szczegół

Włoskie stoliki Scab Design to sprzęty, które odznaczają się również zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, np. stoliki kawowe Scab Design posiadają specjalnie wzmocnione blaty, aby wydajnie i w nienagannym stanie służyły długie lata. Kolejną niezwykle istotną cechą stolików tego producenta jest ich wysoka funkcjonalność - zastosowane rozwiązania mają za zadanie pozytywnie wpływać na ich wygodne użytkowanie, np. niektóre modele są wyposażone w podstawy wykonane z odlewu aluminiowego, co sprawia, że można je wykorzystać również w ogródkach restauracyjnych bez obawy, że niekorzystne warunki atmosferyczne wpłyną na ich stan i wygląd.